Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tuvākās dienas saglabāsies siltas un sausas

Termometra stabiņš pakāpsies līdz +25…+27° atzīmei!

Vasarīgie laika apstākļi gaidāmi arī turpmākajās dienās – vietām termometra stabiņam pakāpjoties līdz +25…+27° atzīmei. Rudenim raksturīgāki laika apstākļi gaidāmi ceturtdien, kad, pietuvojoties zema spiediena apgabala, daudzviet uzlīs un vējš kļūs brāzmains. Nedēļas nogalē atkal paaugstināsies spiediens, atnesot sausu un lielākoties saulainu laiku, vienīgi gan naktīs, gan dienās kļūs nedaudz vēsāk.

Pirmdien mākoņi mīsies ar sauli, un diena paies bez nokrišņiem. Pūšot lēnam vējam, atsevišķos rajonos veidosies migla, kas pasliktinās redzamību un dažviet būs novērojama arī no rīta! Diennakts tumšajās stundās gaisa termometra stabiņš pieturēsies +11…+16° robežās, savukārt dienā iesils līdz +23…+27°, tik piekrastē būs nedaudz vēsāks, tur +20…+24°.

Arī otrdien un trešdien laika apstākļi būs līdzīgi – gaidāms sauss laiks, brīžiem sauli aizklās kāds mākonis un gan nakts, gan rīta stundās vietām veidosies migla. Dominēs lēns dienvidu puses vējš. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +11…+16°, tomēr dienās lielākajā daļā valsts teritorijas iesils līdz +21…+26°, vienīgi piekrastē būs par kādu grādu vēsāks.

Nelielas izmaiņas gaidāmas naktī uz ceturtdienu, kad, pietuvojoties zema spiediena apgabalam, valsts teritoriju šķērsos nokrišņu zona, daudzviet atnesot lietu un piekrastē arī vēja brāzmas līdz 15 m/s. Nedēļas nogalē, atkal paaugstinoties spiedienam, turpināsies mierīgs laiks – būtiski nokrišņi nav gaidāmi un pūtīs lēns vējš. Vienīgi pazemināsies gaisa temperatūra. Naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz +7…+13°, bet dienās nepakāpsies virs +19° atzīmes.


1  641 skatījumi