Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Rinkēvičs sestdien dos Valsts prezidenta svinīgo solījumu

Tiešraidi no Saeimas sēdes, kurā Valsts prezidents dos svinīgo solījumu, ikviens interesents varēs vērot tiešraidē www.saeima.lv, kā arī parlamenta Facebook kontā!

Sestdien, 8. jūlijā, pulksten 9.00 Edgars Rinkēvičs dos Latvijas Valsts prezidenta svinīgo solījumu un uzrunās deputātus Saeimas sēdē.

Svinīgo solījumu klātienē aicināti vērot bijušie Latvijas Valsts prezidenti, Ministru prezidents, kā arī diplomātiskā korpusa pārstāvji.

Tiešraidi no Saeimas sēdes, kurā Valsts prezidents dos svinīgo solījumu, ikviens interesents varēs vērot tiešraidē www.saeima.lv, kā arī parlamenta Facebook kontā.

Pēc solījuma došanas Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns svinīgā ceremonijā Valsts prezidentam pasniegs valsts augstākos apbalvojumus, ko viņš saņems saskaņā ar Valsts apbalvojumu likumu.

Valsts apbalvojumu likums nosaka, ka Valsts prezidents, stājoties amatā, iegūst tiesības uz katra ordeņa – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – augstāko šķiru, kā arī Triju Zvaigžņu ordeņa ķēdi.

Viestura ordeņa augstākā šķira jaunievēlētajam Valsts prezidentam E.Rinkēvičam jau ir piešķirta un pasniegta 2004.gadā, līdz ar to E.Rinkēvičs, stājoties Latvijas Valsts prezidenta amatā, iegūs tiesības uz Triju Zvaigžņu ordeņa un Atzinības krusta augstāko šķiru, kā arī Triju Zvaigžņu ordeņa ķēdi.

Foto: Valsts kanceleja


1  223 skatījumi