Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šovakar uz Eirovīzijas konkursa skatuves kāps mūziķis Dons

Dons Latviju pārstāvēs ar dziesmu "Hollow"!

Šodien, 9. maijā, norisināsies 68. Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls. Tajā ar devīto kārtas numuru uz skatuves kāps Latvijas pārstāvis Dons ar dziesmu “Hollow”.

Eirovīzijas otrajā pusfinālā piedalīsies arī Maltas, Albānijas, Grieķijas, Šveices, Čehijas, Austrijas, Dānijas, Armēnijas, Sanmarīno, Gruzijas, Beļģijas, Igaunijas, Izraēlas, Norvēģijas un Nīderlandes pārstāvji.

“Ceļš ir bijis ļoti kalnains, daudz kas ir piedzīvots un gūts no šī visa trakā un saspringtā ceļojuma. Sēšu šo pieredzi jauniem darbiem un mērķiem. Paldies es gribu teikt ikvienam no jums, ikvienam! Katrs jūsu vēlējums un īkšķis būs ar mani uz skatuves, tas ir tiešām sirdi sildoši, apzināties mūsu spēku, mūsu latvietību, mūsu sirds siltumu. Esmu patiesi lepns un pateicīgs visumam un augstākajam spēkam, ka esmu piedzimis tieši Latvijā,” pirms kāpšanas uz lielās Eirovīzijas skatuves raksta Dons.

Dons ir pieredzējis latviešu mūziķis, kurš izdevis deviņus albumus un vairākkārt uzvarējis LR2 dziesmu aptaujā “Muzikālā Banka”, kā arī ieguvis vairākas Mūzikas ierakstu gada balvas. 2021. gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”. Mūziķis zināms ar tādiem singliem kā “Pēdējā vēstule”, “Pāriet bailes” un “Salauzta sirds”. Komentējot savu dziesmu “Hollow”, mūziķis izsakās ar Imanta Ziedoņa vārdiem: “Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var, ja nav savējās.”

Kā zināms, Eirovīzijas fināls norisināsies 11. maijā plkst. 22.00.


769 skatījumi