Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Stiga RM” demonstrē sociāli atbildīgu pieeju un rūpes par darbinieku veselību

Publicitātes materiāls

Pildot sociāli atbildīga darba devēja lomu un izceļot epidemioloģisko drošas vides nozīmi, viens no vadošajiem mežu apsaimniekošanas un saplākšņa ražošanas uzņēmumiem Latvijā – SIA “Stiga RM” 1. oktobrī savas rūpnīcas telpās, Kuldīgā, organizēs Covid-19 lekciju darbiniekiem. Lekciju vadīs anesteziologs, reanimatologs, Latvijas Ārstu biedrības viceprezidents, Latvijas Dzīvības glābšanas asociācijas prezidents Roberts Fūrmanis.

Lekcijā tiks runāts par Covid-19 no medicīniskā viedokļa, par to, kā radīt epidemioloģiski drošāku vidi, par vakcināciju pret Covid-19, kā arī tiks rastas atbildes uz darbinieku biežāk uzdotajiem jautājumiem par vīrusu.

SIA “Stiga RM” valdes loceklis Andris Ramoliņš norāda, ka Covid-19 diemžēl ir kļuvis par lielu mūsu dzīves sastāvdaļu un arīdzan darbavietā, kur cilvēks pavada lielu daļu savu laiku, tāpēc ir svarīgi, lai darbavietā darbinieks justos droši un komfortabli.

“Tas, ko mēs redzam sabiedrībā, ir tas, ka joprojām ir daudzi neatbildēti jautājumi par Covid-19 un vakcināciju, tāpēc “Stiga RM” vēlējās vismaz savu darbinieku lokā šos jautājumus izrunāt. Jo skaidrs, ka arī nodarbinātajiem ir tiesības pieprasīt, lai darba vide būtu droša un tiktu novērsti darba vides riski. “Stiga RM” aktīvi seko līdzi tam, lai Covid-19 epidemioloģiskās prasības tiktu ievērotas un darbinieki justos droši par savu veselību. Savukārt darba devējs ir tas, kas uzņemas atbildību par nodarbināto drošību un veselību darbā. Šajā laikā neizbēgami ir ļoti svarīgi sniegt darbiniekiem plašu informāciju par Covid-19 un veidiem, kā sadzīvot ar vīrusu pēc iespējas labāk. Es uzskatu, ka tas ir katra sociāli atbildīga darba devēja uzdevums – izrādīt rūpes par savu darbinieku veselību un sniegt tiem pēc iespējas lielāku atbalstu,” norāda A. Ramoliņš.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību pasaulē un arī Latvijā, A. Ramoliņš uzsver, ka darba devējiem ir ne tikai tiesības interesēties par darbinieka veselību, bet arī pienākums par to parūpēties, sniedzot tiem iespējas saņemt visu interesējošo informāciju.

Lekciju darbiniekiem sniegs jaunais un talantīgais mediķis Roberts Fūrmanis, kurš ir arī viens no viedokļu līderiem saistībā ar Covid-19 un sabiedrības veselību kopumā. Viņš ir arī Latvijas Ārstu biedrības izveidotās Covid-19 infekcijas profilakses darba grupas loceklis un bieži vien vada lekcijas ne tikai par Covid-19, bet arī par pirmo palīdzību un bērnu drošību.

SIA “Stiga RM” ir 1994. gadā dibināts viens no vadošajiem pilna cikla mežu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 25 gadu pieredzi tirgū un vienīgais bērza saplākšņa ražotājs Kurzemē. Uzņēmums ir lielākais darba devējs Kuldīgas novadā, tajā strādā 235 darbinieki.

Foto: F64


1  034 skatījumi

Un Tavas domas par šo?