Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Stopify ziedojumu straumēšanas serviss nodod pirmo sūtījumu Ukrainai

Nepilna mēneša laikā saziedoti jau 42 560 eiro!

Latvijā radītā unikālā ziedojumu straumēšanas platforma Stopify nepilna mēneša laikā sasniegusi vairāk nekā 3420 abonentu no 37 valstīm, un kopā saziedoti jau 42 560 eiro. Par saziedotajiem līdzekļiem noorganizēts pirmais palīdzības sūtījums Ukrainas armijai.

24. novembrī pie Ukrainas vēstniecības Latvijā kopā ar Ziedot.lv pārstāvjiem un Ukrainas vēstnieku tika sagatavota krava, kas jau tuvāko dienu laikā Ukrainas karavīriem nogādās vairākas šobrīd akūti nepieciešamās preces. Sūtījumā ietilpst divi kvadricikli, kas pārbūvēti militārām vajadzībām, pielāgojot tos kravu un ievainoto vešanai, drons ar papildaprīkojumu, termovizors, vairāki nakts redzamības monokļi, portatīvā enerģijas stacija, kā arī profesionālās aizsargbrilles un ziemas cimdi. Sūtījums nonāks pie 72. mehanizētās brigādes Ukrainas austrumos.

“Esam gandarīti par lielo sabiedrības atsaucību gan tepat Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. Stopify abonentu skaits aug, un līdz ar to arī kopā saziedotā summa ir pietiekama, lai jau organizētu pirmās piegādes karavīriem. Kravu saturs tiek veidots kopā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, saskaņā ar konkrētu nepieciešamību sarakstu no Ukrainas armijas, un kopīgi sarūpētais atbalsts noteikti tiks novērtēts un likts lietā jau tuvāko dienu laikā,” stāsta Stopify idejas autors un iniciators Māris Upenieks.

Platforma Stopify pieejama angļu un ukraiņu valodā. Tās mērķis ir iedvesmot starptautisko sabiedrību aktīvāk atbalstīt Ukrainu cīņā par brīvību.

Ziedojumu straumēšana pieejama šeit: stopify.org.ua

Projekta idejas autors un radošais direktors ir Māris Upenieks, izstrādātājs – digitālā aģentūra Cube, stratēģiskie partneri – Ziedot.lv un Ukrainas vēstniecība Latvijā.


1  350 skatījumi