Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmēju organizācija uzsāk sabiedrības saliedēšanas kampaņu “Mēs – Latvijas iedzīvotāji”

Kampaņas mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz lietām, kas sabiedrību vieno nevis šķeļ!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sāk sabiedrības saliedēšanas kampaņu “Mēs – Latvijas iedzīvotāji”, kuras mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz lietām, kas mūs vieno, nevis šķeļ.

Kampaņas centrā ir Latvijas iedzīvotāju stāsti, kas stāsta par multikulturālām draudzībām, kopīgiem hobijiem un pārliecību, ka kopā mēs varam vairāk.

Kampaņas mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz lietām, kas mūs vieno nevis šķeļ. Mēs, Latvijas tauta, esam visi Latvijas iedzīvotāji – gan veci, gan jauni; gan latvieši, gan krievi. Visi, kas par savu zemi saucam Latviju, esam Latvijas iedzīvotāji – ārsti, skolotāji, policisti, zemnieki, poļi, baltkrievi, ukraiņi, krievi un pārējie. Un lietu, kas mūs vieno, ir vairāk, nekā to, kas mūs šķeļ.

Kampaņas atklāšanas pasākums notiks 5. maijā plkst. 11.00 LTRK konferenču zālē. Pasākuma laikā Latvijas iedzīvotāji dalīsies ar saviem stāstiem par to, kā kopīgas draudzības, kopīgi uzņēmumi, kopīgas ģimenes, kopīgi svētki veido vienu zemi un vienu valsti.

LTRK prezidents Aigars Rostovskis intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja: “Tā sabiedrības daļa, kas dzīvo Kremļa informatīvajā telpā, tie ir mūsu cilvēki, viņi jādabū Rietumu civilizācijā un jāiesaista Latvijas tālākā būvniecībā.”

“Mēs, Latvijas tauta, esam visi Latvijas iedzīvotāji – gan veci, gan jauni; gan latvieši, gan krievi. Visi, kas par savu zemi saucam Latviju, esam Latvijas iedzīvotāji – ārsti, skolotāji, policisti, zemnieki, poļi, baltkrievi, ukraiņi, krievi un pārējie,” norādīts LTRK paziņojumā.


345 skatījumi

Un Tavas domas par šo?