Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmumi gada dalības maksu Latvijas Grāmatvedības klubā atpelna vienā dienā

Publicitātes materiāls

Grāmatvedības profesionāļu vidū plašu interesi izsaucis Nodokļu likumdošanas izglītības centra (NLIC) un Neilandes nodokļu konsultācijas veidotais Latvijas Grāmatvedības klubs (LGK), kam piesakās arvien vairāk interesentu. Ieguvumi uzņēmumiem ir acīmredzami – ar LGK palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām. Būtībā dalība LGK jau tiek atpelnīta vienas dienas laikā. Pirmajiem 100 grāmatvežiem šī iespēja tiek nodrošināta ar 900 eiro atlaidi gada dalības maksai.

“Latvijas Grāmatvedības klubs neapšaubāmi ir izsaucis plašu interesi – katru dienu saņemam jautājumus par to, vai vēl iespējams LGK pieteikties ar 900 eiro atlaidi. Vēlamies apstiprināt, ka brīvas vietas vēl ir. Turklāt, jo ātrāk pieteiksieties LGK, jo ātrāk varēsiet izmantot tā priekšrocības,” pauž NLIC.

Latvijas Grāmatvedības klubs veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem pilnveidot savas teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un bagātināt to prasmi pareizi interpretēt likumdošanas normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likumu izmaiņām veikt grāmatvedības uzskaiti, sagatavot gada pārskatus, veikt citus pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju un pārliecinoši virzīties augšup pa karjeras kāpnēm.

“LGK apkopo visu svarīgāko – aktuālākos grāmatvežu un nodokļu seminārus, grāmatvedības un likumdošanas materiālus, kā arī citas iespējas, kuru mērķis ir palīdzēt grāmatvežiem kļūt vēl zinošākiem, pārliecinātākiem par sevi un savām prasmēm. Nav šaubu, ka dalība LGK ir daudz izdevīgāka nekā vairāku apmācību apmeklēšana vai materiālu iegāde, jo šeit jau viss ir iekļauts un vēl vairāk. Tā ir vienreizēja iespēja un uzņēmumiem nevajadzētu to laist garām,” uzsver nodokļu eksperte Jadviga Neilande.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris – decembris, 2023) – tikai EUR 110 / mēnesī jeb EUR 1320 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 420 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs


1  999 skatījumi