Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

VSAA: Pirmās atbalstu saņems ģimenes

Februāra beigās sāks 20 eiro un 50 eiro atbalsta izmaksu!

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) februāra beigās sāks izmaksāt atbalstu 50 eiro mēnesī par katru bērnu un atbalstu 20 eiro mēnesī pensiju un atlīdzību saņēmējiem par laikposmu no 2022. gada 1. janvāra līdz 30. aprīlim. Kā LTV norādīja VSAA pārstāve Iveta Daine, pirmās atbalstu saņems ģimenes.

“No pirmdienas līdz februāra beigām bērnu vecāku kontos ienāks maksājumi – pirmajā maksājumā būs 100 eiro par janvāri un februāri. Izmaksu VSAA veic pēc dzimšanas gada, sākot ar jaunākajiem bērniem. Par katru bērnu summa ienāks atsevišķi,” norādīja Daine.

Maternitātes pabalsta saņēmējai, ja bērns piedzimis līdz 29. janvārim, kad stājās spēkā likums, 150 eiro par janvāri, februāri un martu VSAA izmaksās līdz 31. martam. Atbalstu par aprīli izmaksās līdz 30. aprīlim. Ja maternitātes pabalstu piešķirs vēlāk un bērns būs piedzimis līdz 30. aprīlim, tad atbalstu izmaksās 45 dienu laikā pēc maternitātes pabalsta piešķiršanas.

“Studenti saņems pirmo maksājumu 45 dienu dienu laikā pēc tā, kad VSAA būs saņēmusi studenta iesniegumu, līdz ar to pirmo atbalstu studenti saņems martā,” apliecināja Daine.

“Tie pensionāriem, kuriem pastnieks nes pensiju mājās, pirmo atbalstu par trim mēnešiem pastnieks atnesīs martā kopā ar pensiju. Februāra beigās sāksim izmaksāt visiem tiem senioriem, kuriem ir bankas konts,” sacīja VSAA pārstāve.


1  446 skatījumi