Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Arī Lembergs nobalso par Saeimas atlaišanu

Politiķis aicina tautu aizstāvēt savas tiesības!

Neraugoties uz valdošās koalīcijas un to atbalstītāju centieniem diskreditēt parakstu vākšanu, nedēļas laikā par Saeimas atlaišanu parakstījušies vairāk nekā 36 000 iedzīvotāju. Arī Ventspils mērs Aivars Lembergs neslēpj, ka ir nobalsojis par 13. Saeimas atlaišanu.

Skaidrojot sava lēmuma iemeslus, Lembergs pamato, ka šī Saeima savā nihilismā ir pārspējusi visas iepriekšējās.

“Es arī esmu nobalsojis par Saeimas atlaišanu, jo, pirmkārt, nekad neviena Saeima tā nav ignorējusi Latvijas Satversmi, starptautiskās saistības, likumus un spēkā esošos Ministru kabineta noteikumus. Neviena Saeima nekad nav tik brutāli un nihilistiski vērsusies pret tiesiskumu kā 13. Saeima,” norādīja Lembergs, par piemēru minot neizpildītos solījumus mediķiem un skolotājiem.

Tāpat viņš uzsver, ka ir deputāti, kas Saeimā iekļuvuši ar melu palīdzību, it īpaši savu sacīto attiecinot uz JKP līderi Jāni Bordānu un KPV LV vadītāju Artusu Kaimiņu. “Neviens no Bordāna un Kaimiņa solījumiem nav izpildīts. Līdz ar to tik brutāli piemānīt vēlētājus – tā nedrīkst darīt. Ar meliem tik negodīgi iekļūt Saeimā – tas nav pieļaujams,” komentēja Lembergs.

Viņš gan norādīja, ka tālākais ir tautas rokās. “Savāks balsis – būs referendums, nesavāks – nebūs referendums. Bet fakts, ka tik īsā laikā savākti 36 tūkstoši parakstu, ir zīmīgs,” rezumēja politiķis.

Kā zināms, par 13. Saeimas atlaišanu sabiedrība sākusi iestāties pēc tam, ka valdība apstiprinājusi valsts budžetu, kurā nav izpildījusi pērn pieņemto lēmumu par veselības aprūpes nozares finansējuma palielināšanu par 120 miljoniem eiro – tā vietā mediķiem atvēlēti vien 60 miljoni eiro.

Lai notiktu referendums par Saeimas atlaišanu, par to gada laikā jāparakstās vienai desmitajai daļai vēlētāju jeb 155 000 cilvēku.

Foto: F64


1  957 skatījumi

Un Tavas domas par šo?