Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Infektologs: Latvijā sabiedrība lieliski tiek galā ar Covid-19

Sabiedrība Latvijā lieliski tiek galā ar Covid-19!

Latvija Covid-19 kontekstā ir ļoti labi turējusies, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” pauda Veselības ministrijas galvenais infektologs, profesors Uga Dumpis.

Pēc viņa sacītā, pēc pulcēšanās ierobežojumu atvieglošanas nevajadzētu vēl rīkot ballītes un iedzīvotāji tiek aicināti “nemesties” izmantot iespēju tikties 25 cilvēkiem vienlaikus, jo tādas satikšanās varētu nebūt drošas.

“Šīs brīvības var izmantot, lai labāk organizētu savu darbu, tiktos ar radiniekiem distancēti. Vasaras laikā cilvēki var sēdēt ārā, iekštelpas varētu būt tā vieta, kur ir palielināti riski, ja tiekas vairāk cilvēku, tur arī grūtāk nodrošināt divu metru attālumu,” norādīja Dumpis.

“Es domāju, ka mēs esam ļoti labi turējušies, mēs varam turpināt uzmanīgi dzīvot. Mums ir jāatbalsta cilvēki, kuri šobrīd nevar izpausties. Bet kopumā domāju, ka mums depresijai nav bijis pamata nevienu brīdi. Tas pat tiek starptautiski atzīmēts,” pauda infektologs.

“Nav nemaz tik slikti, kā daži saka. Kopumā kā sabiedrība tiekam galā lieliski,” vērtēja Veselības ministrijas galvenais infektologs.

Kā ziņots, Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātā ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, vienlaikus no 12. maija būtiski atviegloti dažādi ierobežojumi.


1  253 skatījumi

Un Tavas domas par šo?