Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kvalitātes un uzticības zīme – arvien vairāk ražotāju piesakās preču kvalitātes zīmēm

Birojs “Latvijas produkts” ārkārtējās situācijas laikā aicina izvēlēties vietējo lauksaimnieku un ražotāju produkciju!

Krīzes laikā strauji pieaugusi uzņēmumu interese par programmas “Latvijas zīmoli” ietvaros izstrādāto kvalitātes zīmju “Dabīgs Produkts”, “Latvijas Produkts” un “Quality Product of Latvia” piešķiršanas iespējām. Tā ir iespēja ne tikai pircējiem sniegt pārliecību par to, ka produkts ražots Latvijā, bet arī pašiem uzņēmumiem nostiprināt savu konkurētspēju un attīstību, kas šajā laikā ir īpaši svarīgi.

Birojs “Latvijas Produkts” ārkārtējās situācijas laikā aicina izvēlēties vietējo lauksaimnieku un ražotāju produkciju, jo tādējādi iespējams atbalstīt ne tikai lauksaimniecības nozari, bet arī veicināt valsts ekonomiku.

“Produktiem, kas marķēti ar kvalitātes zīmēm, vienmēr ir augstākā patērētāju uzticība. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja produkts ir jauns un pircējs to izvēlas pirmo reizi. Šajā krīzes laikā birojs “Latvijas Produkts” ne tikai mudina sabiedrību atbalstīt vietējo produkciju, tātad savējos, bet arī uzņēmums neapstāties pie savas attīstības, jo šīs ir īstais laiks, lai celtu savu konkurētspēju un apliecinātu savu ieguldīto darbu ar kvalitātes zīmi, kura daudziem patērētājiem šobrīd ir svarīgs apliecinājums, ka viņi izvēlas Latvijā ražotus produktus – tātad kvalitatīvu un vērtīgu,” skaidro “Latvijas Produkts” vadītājs Alberts Jodis.

Kvalitātes zīmes palīdz cilvēkiem izmēģināt un iepazīt jaunas vai citādas garšas, lietas un sajūtas ar apziņu, ka produkts ir ražotājs Latvijā – tātad kvalitatīvs un mūsējais.

Pēc viņa sacītā pašiem uzņēmumiem būtu būtiski atgādināt un uzsvērt sava produkcija vērtīgākās īpašības.

Vietējiem uzņēmumiem ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

“Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.

– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.

– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli.

Publicitātes materiāls


1  115 skatījumi

Un Tavas domas par šo?