Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Līdz nākamās nedēļas vidum gaidāmi vasarīgi laika apstākļi

Gaisa temperatūra vietām pakāpsies līdz pat +29°!

Darba nedēļas izskaņā un brīvdienās saglabāsies anticiklona ietekme, piektdien Latvijas teritorijā pakāpeniski ieplūdīs siltāka gaisa masa – līdz ar to, gaidāms vasarīgs, saulains un karsts laiks, gaisa temperatūrai vietām pakāpjoties līdz pat +27…+29°. Nedēļas vidū kļūs par pāris grādiem vēsāks, bet nedēļas beigās lietaināks.

Darba nedēļas beigās un brīvdienās laika apstākļus noteiks augsta spiediena apgabals – gaidāms mainīgs mākoņu daudzums un gan naktis, gan dienas paies bez nokrišņiem. Pūšot lēnam vējam, naktīs atsevišķos rajonos izveidosies migla, dūmaka. Latvijas teritorijā pakāpeniski ieplūdīs siltāka gaisa masa – piektdien dienā gaiss iesils līdz +20…+25°, bet sestdien un svētdien naktīs gaisa temperatūra būs +14…+20° robežās, bet dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +22…+27° atzīmei, vietām Kurzemē līdz pat +29° atzīmei.

Darba nedēļas sākumā saglabāsies lielākoties saulains un karsts laiks, vien otrdien vietām iespējams neliels īslaicīgs lietus. Pūtis lēns vējš un gaisa temperatūra nakts laikā būs +13…+17°, piekrastes rajonos būs par pāris grādiem siltāks, tur +18…+19°. Dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +23…+27°, bet teritorijas dienvidu daļā gaiss iesils līdz +28…+29°.

Šī brīža prognozes liecina, ka no darba nedēļas vidus atmosfēras spiediens pazemināsies, daudzviet līs un kļūs par pāris grādiem vēsāks.


962 skatījumi

Un Tavas domas par šo?