Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Par ikvienu bērnu tiks izmaksāts 500 eiro atbalsts

Ģimenēm izmaksās vienreizējo pabalstu!

Šodien, 15. februārī, koalīcijas partiju sadarbības sanāksmē tika panākta vienošanās, ka visām ģimenēm ar bērniem tiks izmaksāts 500 eiro atbalsts par katru bērnu, lai mazinātu Covid-19 krīzes negatīvās sekas.

“Atceros, cik smagi daudziem bērniem klājās iepriekšējās krīžu laikā, kuru vecākiem bija radušās finansiālās problēmas. Tas ir liels sasniegums, ka šoreiz Latvija atbalstīs ikvienu bērnu. Vēlos teikt paldies visām valdības partijām, kuras ātri panāca vienošanos atbalstīt Nacionālās apvienības iesniegto priekšlikumu,” pauž Nacionālās apvienības deputāts Jānis Dombrava.

“Daudzas ģimenes šobrīd piedzīvo ienākumu sarukumu. Vienlaikus bērni jau ilgstoši mācās mājās, ģimenes pielāgo savu ikdienu un iegādājas dažādas mācībām nepieciešamas preces. Ir vajadzīgs jauns risinājums, lai sniegtu ģimenēm atbalstu, vairotu optimismu par nākotni un vienlaikus veicinātu patēriņa pieaugumu un stiprinātu valsts tautsaimniecību. Ārkārtas situācija ir pagarināta līdz 6. aprīlim, un uzskatām, ka līdzās šiem ierobežojumiem jābūt arī papildu atbalstam,” uzsver Nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Partijas ieskatā ģimenēm varētu izmaksāt vienreizēju pabalstu – 500 eiro par katru bērnu. Tostarp pabalsts tiktu izmaksāts arī par aizbildniecībā vai audžuģimenē esošiem bērniem. Kopumā šim mērķim būtu nepieciešami 170 miljoni eiro. Pabalsta izmaksu varētu uzsākt no 1. marta.

Jaunās konservatīvās partijas politiķis Gatis Eglītis sacīja, ka ir paredzēts viens maksājums atbalsta sniegšanai.


841 skatījumi

Un Tavas domas par šo?