Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sāk atmaksāt komisijas maksu par Dziesmusvētku elektronisko biļešu iegādi 2018. gadā

Aicina 4 mēnešu laikā pieteikties naudas līdzekļu atmaksai!

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) no šodienas sāks atmaksāt naudas līdzekļus, kas komisijas maksas veidā – 7,37% no biļešu cenas – tika ieturēti no XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu elektronisko biļešu pircējiem 2018. gadā.

Komisijas maksas atlīdzināšanai iespējams pieteikties šogad četru mēnešu laikā – no 10. augusta līdz 10. decembrim. Biļešu pircēji ir aicināti lejuplādēt un aizpildīt LNKC pieejamo iesnieguma veidlapu.

Iesniegumā jānorāda kontakttālrunis un/vai e-pasta adrese, bankas norēķinu konts un cita pieprasītā informācija.

Nepieciešams arī bankas maksājuma uzdevums, kas apliecina veikto naudas iemaksu par biļešu iegādi interneta portālā “Biļešu paradīze”. Ja atmaksas saņemšanai piesakās pilnvarotā persona, kas nav veikusi maksājumu, ir jānokārto un jāpievieno pilnvara.

Dokumentus iesniedz LNKC ērtākajā veidā – personīgi birojā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00, pasta sūtījuma veidā vai elektroniski, nosūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu uz e-pasta adresi: biletes@lnkc.gov.lv. Tāpat biļešu pircēji aicināti izmantot iespēju iesniegt dokumentus valsts pārvaldes pakalpojumu portāla “Latvija.lv” sadaļā “Iesniegums iestādei”.

Mēneša laikā biļešu pircējs saņems atbildes vēstuli. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz iesniegumā norādīto bankas norēķinu kontu.

Naudas līdzekļi, kuru atmaksu biļešu pircēji nebūs pieprasījuši norādītajā četru mēnešu periodā, konkursa kārtībā sadarbībā ar fondu Ziedot.lv tiks novirzīti sociālam labdarības mērķim gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku kontekstā.

Iepriekš ziņojām, ka šā gada 8. janvārī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa apstiprināja LNKC un SIA „Biļešu paradīze” izlīgumu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības lietā.


1  133 skatījumi

Un Tavas domas par šo?