Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Vietējie ražotāji augsti novērtē “Latvijas Produkts” programmas ieguvumus

Vietējiem uzņēmumiem šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm!

Birojs “Latvijas Produkts” jau samērā ilgstošu laika periodu sniedz atbalstu vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, piešķirot tiem ne tikai nacionālās kvalitātes zīmes, bet sniedzot tiem arī plašas publicitātes iespējas, tādējādi popularizējot Latvijas preces, par kurām rezultātā parādās ļoti liela patērētāju interese. Arī paši ražotāji atzīst, ka kopš dalības “Latvijas Produkts” programmā, pieaugusi interese par viņu piedāvātajām precēm un parādījušās iespējas paplašināt savas ražotās produkcijas noieta tirgu.

Vietējiem uzņēmumiem šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.

– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.

– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no zemāk uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam. Tā ir unikāla iespēja informēt klientus un sabiedrību kopumā par savu saimniecību, tās piedāvātajiem produktiem un to iegādes vietām, kā arī sasniegt plašu potenciālo patērētāju loku.

To atzinīgi novērtējuši jau vairāki uzņēmēji, norādot, ka pateicoties “Latvijas Produkts” atbalstam, viņi veiksmīgāk sasniedz savu potenciālo klientu un pierāda, ka arī Latvijā ir kvalitatīvas, inovatīvas un vērtīgas preces. Turklāt, kā izrādās, pircēji par tām uzzinājuši tieši pateicoties “Latvijas Produkts” programmai.

Plašāk: http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


1  345 skatījumi

Un Tavas domas par šo?