Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Birojs “Latvijas Produkts” maija svētkos aicina celt galdā vietējo produkciju

Publicitātes materiāls

Lai gan “Balta galdauta svētki” lielai daļai Latvijas iedzīvotāju vēl nav kļuvuši par tradīciju, “Latvijas birojs” aicina svētku laikā uz galda likt Latvijas produkciju.

Birojs “Latvijas Produkts” šajā laikā aicina cienīt savu valsti un atbalstīt pašmāju ražotājus, izvēloties vietējo produkciju. Lai arī jau tagad liela daļa Latvijas iedzīvotāju apzināti izvēlas vietējā ražojuma produktus, tādējādi atbalstot pašmāju ražotājus, birojs aicina ikvienu izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku.

“Jo vairāk patērēsim pašu ražoto, jo par labākām cenām mūsējie ražos pārtiku un ātrāk atveseļosies tautsaimniecība, tāpēc šajā svētku laikā mēs aicinām ikvienu izdarīt kaut ko pozitīvu un vienojošu – savam svētku galdam izvēlēties kvalitatīvu vietējo pārtiku,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Tāpat vietējiem uzņēmumiem joprojām ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

“Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.
– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.
– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Uzņēmumi, kuri izmanto kādu no uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

Plašāka informācija >>> http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli


888 skatījumi

Un Tavas domas par šo?