Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dalība Latvijas Grāmatvedības klubā sniedz grāmatvežiem lielāku pārliecību par savām spējām

Publicitātes materiāls

Jau mēnesi veiksmīgi darbojas Latvijas Grāmatvedības klubs, kas veidots tā, lai palīdzētu grāmatvežiem atsvaidzināt teorētiskās zināšanas, iegūt plašāku skatījumu un pilnveidotu to prasmi pareizi interpretēt likuma normas, kas, kā zināms, nepārtraukti mainās. Kā atzīst LGK dalībnieki, ieguvums tik tiešām ir neizmērojams un tas sniedz daudz lielāku pārliecību grāmatvežiem savā darbā.

LGK sniegtās iespējas palīdzēs grāmatvežiem ne tikai būt informētiem, kā saskaņā ar jaunākajām likuma izmaiņām sagatavot gada pārskatus un konsolidētos gada pārskatus, kā arī to, kā kompetenti veikt citus likumā noteiktos pienākumus, bet arī celt savu kvalifikāciju. LGK palīdz grāmatvežiem vienmēr būt informētiem par jaunumiem likumdošanā un saņemt ievērojamas izaugsmes iespējas. Ar Latvijas Grāmatvedības kluba palīdzību grāmatveži var saņemt nepārtrauktu, aktuālu informāciju par jaunumiem normatīvajos aktos, kas regulē organizācijas grāmatvedības un nodokļu uzskaiti, speciālistu konsultācijas, kā arī pieeju ievērojamam skaitu materiālu, kas palīdzēs tiem savu darbu izpildīt precīzi un bez kļūdām.

“Uz LGK sagaidījām lielu atsaucību, kas apliecina, ka grāmatveži ir ieinteresēti savu zināšanu un prasmju pilnveidošanā un tiem būtisks ir atbalsts ikdienas darbā. Esam gandarīti, ka Latvijas Grāmatvedības kluba dalībnieki ir noskaņoti pozitīvi un ir ieinteresēti saņemt visas iespējas, ko sniedz dalība LGK, ” norāda “Nodokļu likumdošanas izglītības centra” un Latvijas Grāmatvedības kluba vadītāja Jadviga Neilande, piebilstot, ka vietas uz LGK vēl ir atvērtas un ikviens, kurš vēlas atvieglot savas ikdienas darbu un uzzināt vairāk, tiek aicināts pieteikties.

Gada dalības maksa Latvijas Grāmatvedības klubā par 12 mēnešu periodu (janvāris, 2023 – janvāris, 2024) – tikai EUR 120 / mēnesī jeb EUR 1440 / gadā, taču pirmajiem 100 nākamā gada dalībniekiem, pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – gandrīz EUR 900 atlaide, tātad tikai EUR 570 / gadā. Šī atlaide dalības maksai LGK ir tik būtiska, ka tādēļ arī J.Neilande ir izteikusies, ka 2023. gadā būs par 100 laimīgiem grāmatvežiem vairāk. Īpašā iespēja spēkā tikai līdz 28. februārim.

LGK gada maksā jau ir iekļauts – tātad visa gada laikā pieejams bez papildus maksas – viss, par ko var tikai sapņot katras organizācijas grāmatvedis un vadītājs – aktuāli grāmatvedības un nodokļu semināri, konferences, kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, metodiskie materiāli, diskusiju un jautājumu iespējas un vēl daudz kas cits.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa >>> https://registreties.lv/gramatvedibas-klubs


2  148 skatījumi