Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kadastrs LV – nosaki nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību daudz vieglāk un ātrāk

Publicitātes materiāls

Mājokļu tirgus šobrīd ir sevišķi aktīvs – iedzīvotāji arvien biežāk lūko pēc iespējām pārdot savu īpašumu, lai izvairītos no nesamērīgiem apkures un citu komunālo maksājumiem. Ņemot vērā to, cik tirgus šobrīd ir piesātināts, ikvienam pirms īpašuma pārdošanas būtu jāapzina visas iespējas, kā parūpēties par sava īpašuma raitāku pārdošanu. Viens no svarīgākajiem aspektiem saistīts ar precīzu īpašuma vērtības noteikšanu.

Lai noteiktu precīzu īpašuma vērtību, ikvienam ir svarīgi zināt sava īpašuma – mājas, dzīvokļa, zemes vai meža, – kadastrālo vērtību, kas tiek noteikta atbilstoši nekustamā īpašuma tirgus informācijai saskaņā ar starptautiski atzītiem masveida vērtēšanas standartiem un vērtēšanas metodēm.

Tagad noteikt sava īpašuma patieso tirgus vērtību ir vēl vieglāk – lai noteiktu sava īpašuma patieso tirgus vērtību, ir iespējams aizpildīt KADASTRS LV anketu, kurā norādiet sava īpašuma kadastra numuru un jau pēc 24 h saņemiet nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu, kas savukārt palīdzēs noteikt īpašumam precīzu pārdošanas cenu.

Vērtējumam būs informatīvs raksturs, tas nav paredzēts iesniegšanai finanšu iestādēs, taču tas ļaus saprast aktuālās norises nekustamā īpašuma tirgū un gūt ieskatu kādu summu vari saņemt par savu īpašumu ātrā realizācijā (līdz 1 mēneša laikā) un realizācijā parastā kārtībā (līdz 12 mēnešu laikā).

Plašāka informācija >>> https://registreties.lv/kadastrs


1  420 skatījumi