Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kā noteikt precīzu cenu nekustamajam īpašumam? Arvien vairāk īpašnieku izmanto Kadastri.lv

Publicitātes materiāls

Pirms uzsākt sava nekustamā īpašuma pārdošanu, nepieciešams pārliecināties par vairākām lietām, tai skaitā ne tikai painteresēties, kādas ir īpašumu cenas, kādas ir nekustamā īpašuma tirgus tendences, bet arī noskaidrot precīzu, sava nekustamā īpašuma cenu. Īpašuma patieso vērtību ātri un ērti var palīdzēt noteikt Kadastri.lv, kas palīdzēs izprast un pieņemt pareizāko lēmumu. Šo vietni kā palīgu cenas noteikšanai izmanto arvien vairāk īpašnieku, kas nejūtas droši par to, kādu cenu piemērot īpašumam. Kadastri.lv palīdzēs noteikt cenu precīzi un šāds pakalpojums ir bezmaksas.

Lai noteiktu pēc iespējas precīzāku pārdošanas cenu, svarīgi ir zināt arī sava īpašuma – mājas, dzīvokļa, zemes vai meža, – kadastrālo vērtību, kas tiek noteikta atbilstoši nekustamā īpašuma tirgus informācijai saskaņā ar starptautiski atzītiem masveida vērtēšanas standartiem un vērtēšanas metodēm. Kadastrālā vērtība balstās un ir saistīta ar izmaiņām nekustamā īpašuma tirgū. Ja vērtības (cenas) kādā teritorijā vai īpašumu segmentā tirgū kāpj, pieaug arī kadastrālā vērtība un otrādi – ja krīt, tad kadastrālā vērtība samazinās. Protams, kadastrālā vērtība ir tikai viena no īpašuma tirgus cenas komponentēm.

Tagad ikvienam, kurš vēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, ir iespēja uzzināt sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību, aizpildot anketu, norādot sava īpašuma kadastra numuru. Pēc anketas aizpildīšanas 24 stundu laikā saņemsiet nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu >>> https://kadastri.lv/

Tātad, ja esat izšķīries par labu sava īpašuma pārdošanai, svarīgi pārzināt tirgus situāciju – tikai tā iespējams noteikt precīzu sava nekustamā īpašuma cenu, kā arī izmantojat Kadastri.lv sniegtās iespējas – saņemt informāciju par sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību.

Noteikti Kadastri.lv anketā norādi sava īpašuma kadastra numuru, tā precīzāk noskaidrot īpašuma īsto tirgus vērtību, tādējādi ļaujot uzzināt, cik patiesībā ir vērts tavs īpašums, par kādu cenu to vislabāk pārdot, kā arī tev tiek dota iespēja sekot līdzi tam, kā mainās tava īpašuma vērtība.

Kadastri.lv ir lieliska iespēja uzzināt sava īpašuma patieso tirgus vērtību, kas vēlāk arī palīdz apzināt visas ar īpašumu pārdošanu saistītās iespējas un veiksmīga darījuma izredzes.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://kadastri.lv/


1  695 skatījumi