Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ar Pērkam.lv pārdod dzīvokli vai māju izdevīgāk

Publicitātes materiāls

Arī nekustamo īpašumu tirgu ir skāruši mūsdienu izaicinājumi – energoresursu krīze, neskaidrība par tuvāko nākotni un bailes par apkures sezonu mudinājušas cilvēkus taupīt, nevis tērēt savus uzkrājumus jauna mājokļa iegādei, norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš.

“Tā kā mājokļa izmaksas neveido tikai dzīvokļa cena, bet arī ar tā uzturēšanu saistītie izdevumi, tai skaitā komunālie maksājumi, novērots, ka cilvēki ir palikuši ļoti piesardzīgi un izvēlas tomēr atlikt savu ieceri par jauna mājokļa iegādi. No otras puses ir redzams, ka samērā daudzi šo atzinuši par īsto brīdi, lai no sava īpašuma atbrīvotos un jāsaka, ka diezgan līdzīgu iemeslu dēļ – ne visiem ir iespējas apmaksāt lielos rēķinus un priekšroka šobrīd tiek dota mazākiem, kompaktākiem īpašumiem,” atzīst A. Bērziņš.

Viņš gan aicina īpašuma tirgotājus nesatraukties, norādot, ka šis varētu būt par piemērotākais brīdis savu īpašumu pārdot. Un ja pašiem šādu darījumu noslēgt neizdodas, tad vienmēr ir iespēja vērties pie Pērkam.lv, kas iegādājas īpašumus visā Latvijā: “Mūsu klienti augsti novērtē to, ka mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas un nodrošinām, ka īpašuma pārdošana tiem neaizņem ļoti daudz laika. Manuprāt, tie ir ļoti būtiski faktori šobrīd, kad ikvienam ir nozīmīgs finansiāls atbalsts.”

Pērkam.lv iegādājas jūsu īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot jums ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no dažādiem pārpratumiem – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  994 skatījumi