Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv: Iegādājoties īpašumu arvien nozīmīgāku lomu spēlē arī apkārtējā vide

Publicitātes materiāls

Strauji pieaugusi cilvēku vēlme pēc kvalitatīvas atpūtas svaigā gaisā, kā rezultātā patīkama vide kļuvusi aktuālāka arī nekustamā īpašuma pircējiem. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver, ka novērojams, ka daudzi šobrīd izvēlas īpašumus, kur ir plašas atpūtas iespējas ārtelpās, kā arī mūsdienīgi, plaši iekšpagalmi.

“Vairums izvēlas īpašumus, kuri atrodas tuvu, piemēram, parkam. Viņiem ir svarīgi, lai mājoklis nāktu ar pievienoto vērtību. Iedzīvotāji, izvēloties savu mājok­li, iekšpagalmiem un videi ap ēku pie­vērš aizvien lielāku uzmanību. Nozīme ir gan pagalmam, gan tuvākajām atpūtas iespējām, apstādījumiem utt.,” sacīja A. Bērziņš.

Viņš uzsver, ka daudziem nozīmīgi ir, lai būtu mūsdienīgs pagalms, kas piemē­rots visplašākajām iedzīvotāju vecu­ma grupām – tur jābūt gan vietai, kur baudīt klusumu, gan vietai, kur sportot un pavadīt laiku ar bērniem.

Savukārt tiem, kuriem šo iemeslu dēļ varētu grūti pārdot savu nekustamo īpašumu, A. Bērziņš iesaka vērsties pie Pērkam.lv, kas iegādājas īpašumus, neatkarīgi no tā atrašanās vietas un vides: “Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.”

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam


1  526 skatījumi