Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pērkam.lv iegādājas nekustamos īpašumus visos Latvijas reģionos

Publicitātes materiāls

Arvien vairāk cilvēku iegulda savus finansiālos līdzekļus nekustamā īpašuma iegādē. Ņemot vērā to, ka eksperti iesaka izvēlēties dzīvokļus jaunajos projektos, arvien grūtāk veicas tiem mājokļa īpašniekiem, kuri izlēmuši pārdot tādus īpašumus, kas maz atbilst mūsdienu cilvēku prasībām. Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver, ka viens no lielākajiem šķēršļiem ir īpašuma atrašanās vieta.

“Mēs redzam, ka veiksmīgāk, protams, tiek pārdoti ne tikai tie īpašumi, kuri celti nesen, bet arī tie, kuriem ir pieprasīta atrašanās vieta – tā ir Rīga, Pierīga un tuvākās lokācijas. Protams, piekrītam, ka uzmanība ir jāpievērš, lai ēkas būvniecība būtu veikta kvalitatīvi. Tāpat esot novērojuši, ka īpaši svarīga ir arī pieejamā infrastruktūra – tātad, lai tuvumā būtu skolas, veikali, sabiedriskais transports u.tml.,” norāda A. Bērziņš.

“No tā izriet, ka īpašumu Rīgā, protams, būs pārdot daudz vieglāk, nekā īpašumu Latgalē. Pēdējā laikā Pērkam.lv saņem ļoti daudz zvanus no cilvēkiem, kas dzīvo tā saucamajos lauku reģionos, un kas atzīst, ka ir izmisuši, jo finanses ir nepieciešamas, bet īpašumu pārdot ir gandrīz neiespējami. Pērkam.lv gan vienmēr mēģina atrast situācijai risinājumu,” uzsver Pērkam.lv konsultants .

Alise no Daugavpils nesen ar Pērkam.lv palīdzību pārdevusi māju: “Daugavpils ir ļoti skaista vieta, bet konkrēti mani profesionālie ceļi ir aizveduši uz Rīgu, kā rezultātā izlēmu pārdot dzimtas mājas. Daži interesenti bija, taču samērā nenopietni – tieši tāpēc sazinājos ar Pērkam.lv. Biju dzirdējusi daudz labas atsauksmes un Pērkam.lv nepievīla arī mani.”

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja finansiāli līdzekļi nepieciešami uzreiz un nav vēlēšanās ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  781 skatījumi