Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ar Pērkam.lv saņemiet labāko piedāvājumu jau 24 stundu laikā

Publicitātes materiāls

Šobrīd, kad arvien vairāk cilvēku ir neziņā par gaidāmo apkures sezonu un prognozējamo nekustamo īpašumu uzturēšanas izmaksu sadārdzinājumu, nekustamo īpašumu tirgus piedzīvo straujas pārmaiņas – daudzi aktīvi pārceļas no lielākiem mājokļiem uz mazākiem, izšķiras par sava īpašuma pārdošanu un meklē iespēju ātri realizēt pārdošanas darījumu. Pērkam.lv ir īstais risinājums, ja vēlaties ātri pārdot savu nekustamo īpašumu – atliek vien aizpildīt anketu un jau 24 stundu laikā saņemsiet labāko piedāvājumu.

Kā norāda Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš, dzīves dārdzība ir mainījusi cilvēku attieksmi pret potenciālajām dzīvesvietām – viņi ir kļuvuši daudz izvēlīgāki un prasīgāki: “Šobrīd modē neapšaubāmi ir kompaktāki mājokļi ar pārdomātiem plānojumiem. Līdz ar to redzam, ka ir atsevišķi īpašumi, kurus pašu spēkiem cilvēkiem ir teju neiespējami pārdot. Ja agrāk noteicošo lomu spēlēja, piemēram, apkārt esošā infrastruktūra un mājokļa platība, tagad lielāka uzmanība pievērsta tam, lai mājoklis būtu energoefektīvs, lai tam būtu zemāki elektroenerģijas un siltumapgādes tarifi.”

Viņš gan aicina īpašumu pārdevējus neatmest cerības par sava īpašuma realizēšanu, norādot, ka Pērkam.lv iegādājas visa veida dzīvokļus, mājas, zemi un mežus. Turklāt tas darbojas visā Latvijā, piedāvājot tūlītēju samaksu.

“Mūsu priekšrocība ir ātra darījuma norise. Ikvienam, kurš aizpilda anketu, jau 24 stundu laikā ir iespēja saņemt konkrētu piedāvājumu. Tāpat mūsu klienti augsti novērtē faktu, ka Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu,” piebilst A. Bērziņš.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau dažu dienu laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  565 skatījumi