Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Iespēja noteikt sava nekustamā īpašuma tirgus vērtību par brīvu

Publicitātes materiāls

Arvien vairāk cilvēku interesējas par nekustamā īpašuma pārdošanu, atzīstot, ka par to domāt lielākoties mudina pieaugošā inflācija un komunālo maksājumu izmaksas. Vienlaikus liela daļa atzīst, ka nav zinoši nekustamā īpašuma pārdošanas darījumos un pat īsti nezina, ar ko sākt. Viens no galvenajiem jautājumiem, kas sagādā grūtības, esot precīza īpašuma cenas noteikšana.

Arī atsevišķu ekspertu apkopojumi rāda, ka lielākā daļa pārdevēju ir prasījuši tirgus situācijai nesamērīgi augstu cenu, kamēr krietni mazāk ir piedāvājuši savu īpašumu par zemāku cenu nekā tirgū.

Šādos gadījumos viens variants ir vērsties pie profesionāļiem, kas pārzina nekustamā īpašuma tirgus tendences un palīdzēs noteikt precīzu cenu, taču tās, visticamāk, būs papildus izmaksas. Tāpēc arvien vairāk izvēlas precīzu pārdošanas cenu noteikt ar “Tirgus vērtība”, kas piedāvā uzzināt nekustamā īpašuma tirgus vērtību par brīvu. (Plašāka informācija >>> https://pieteikums.lv/tirgus-vertiba).

“Tirgus vērtība” ir iespēja ātri un ērti uzzināt sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību – atliek vien aizpildīt anketu, norādot sava īpašuma kadastra numuru, un jau drīzumā saņemsiet nepieciešamo informāciju ar īpašuma cenas vērtējumu.

Lai arī nenoliedzami, katrs savu mantu var pārdot par brīvu cenu, tā tirgus vērtības noteikšanas iespēja palīdz noteikt precīzu, atbilstošu nekustamā īpašuma cenu, nodrošinot veiksmīgāku īpašuma pārdošanu. Tā ir iespēja saņemt informāciju par sava nekustamā īpašuma patieso tirgus vērtību, par kuru varat arī realizēt tuvākajā laikā nevis ilgus gadus gaidīt tikai pirmo interesentu par to.

Neaizmirstiet anketā norādīt sava īpašuma kadastra numuru, kas palīdzēs precīzāk noskaidrot īpašuma patieso tirgus vērtību, tādējādi ļaujot uzzināt, cik ir vērts īpašums un par kādu cenu to ir iespējams pārdot jau tuvākajā laikā.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/tirgus-vertiba


1  469 skatījumi