Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ekonomiskās situācijās pasliktināšanās laikā liela nozīme zināšanām un prasmēm

Publicitātes materiāls

Jaunas zināšanas un prasmes ir nepieciešams apgūt visa mūža garumā, ir pārliecināti eksperti. Semināri.lv pārstāvji uzsver – jaunas zināšanas un prasmes sniedz priekšrocības ne tikai plānojot karjeras izaugsmi, bet arī ekonomiski sarežģītajos apstākļos, kad daudzi domā par pārkvalifikāciju vai profesionālo zināšanu pilnveidi.

Semināri.lv piedāvā plašu klāstu ar tiešsaistes semināriem, nodrošinot, ka ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas arī no savas darbavietas vai mājām.

“Mēs redzam, ka šobrīd īpaši svarīgi ir domāt par savu izglītību, jaunu prasmju apgūšanu un, iespējams, pat pārkvalifikāciju. Prakse rāda, ka tieši jaunas zināšanas sniedz svarīgas priekšrocības darbu tirgū, paverot ikvienam plašākas karjeras iespējas, kas šajos apstākļos, kad valstī ir augsta inflācija, ir ļoti svarīgi. Darba devējs nevēlas pielāgoties izglītībai, kuru darbinieks ir ieguvis – viņš vēlas, lai darbinieks pats pielāgojas darbavietas prasībām,” pauž Semināri.lv pārstāvji.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas vai https://seminari.lv/


1  288 skatījumi