Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biznesa Akadēmija zināšanu un prasmju apguvei piedāvā korporatīvās apmācības

Publicitātes materiāls

Šajā izaicinājumu pilnajā laikā īpašu uzmanību darba devēju vidū ir izpelnījušās korporatīvās apmācības, kas sekmē darbinieku prasmju pilnveidošanu, ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku. Biznesa Akadēmija piedāvā korporatīvās apmācības, kas ir iespēja parūpēties par to, ka darbinieki apgūst iemaņas, kas tālāk sekmīgi izmantojamas darbā.

“Korporatīvo apmācību priekšrocība ir individuālā programma katra uzņēmuma specifikai, ar mērķi palīdzēt īstenot konkrētus uzņēmuma uzdevumus, sasniedzot labākos rezultātus. Turklāt tas ir daudzkārt izdevīgāk, nekā apmācīt vienu darbinieku. Biznesa apmācību programma ļauj katram uzņēmumam krietni samazināt izmaksas par darbinieku apmācību, kā arī sniedz iespēju paplašināt to darbinieku loku, kas līdz šim nav piedalījušies apmācību programmās,” norāda Biznesa Akadēmijā.

Pieaugot pieprasījumam pēc kvalificēta darbaspēka, pieaugusi arī apmācību loma un vairums darba devēju izvēlas apmācīt uzreiz visu kolektīvu, nevis vienu vai divus darbiniekus, atzīstot, ka korporatīvās apmācības – tā ir efektīva izaugsmes stratēģija.

Plašāka informācija par korporatīvajām apmācībām un pieteikuma anketa : http://registreties.lv/korporativas-apmacibas

Kopumā “Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti. Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju.

• E–APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

• APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.

Plašāka informācija par apmācībām: http://registreties.lv/apmacibas un https://seminari.lv/


1  520 skatījumi

Un Tavas domas par šo?