Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Pirms svētkiem pieaug pieprasījums pēc Biznesa Akadēmijas dāvanu kartēm

Zināšanas ir vērtība, kas nekad nenoveco!

Strauji tuvojoties Ziemassvētku laikam, vairums jau savlaicīgi sāk domāt par dāvanu iegādi. Liela interese pirms šiem svētkiem parādās par dāvanu kartēm, kurās ieguldītā summa būs ar atdevi. Arī Biznesa Akadēmija piedāvā iegādāties dāvanu karti tiešsaistes un neklātienes apmācībām, tādējādi parūpējoties par to, ka dāvanas saņēmējs iegūst profesionālas zināšanas un prasmes, kas palīdzēs viņa personības un karjeras attīstībā.

“Liela interese par šādām dāvanu kartēm ir no uzņēmējiem, kas pirms gada beigām, kā ierasts, apsver izdevīgus piedāvājumus, ar kuru palīdzību veicināt biznesa straujāku attīstību, celtu darbinieku motivāciju un nodrošinātu, lai nākamais gads būtu iespēju un panākumu gads,” norāda “Biznesa Akadēmijā”.

Tāpat dāvanu karte būs noderīga draugiem, kas vēlas veicināt straujāku attīstību vai kuriem interesē jaunu zināšanu iegūšanu, jo, kā zināms, zināšanas ir vērtība, kas nekad nenoveco.

Ar dāvanu kartes palīdzību ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju.

Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas un http://seminari.lv/


1  529 skatījumi

Un Tavas domas par šo?