Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lielā Kristapa apbalvošanas ceremonija pilnā garumā būs vērojama tiešsaistē

Šogad Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” tiks pasniegta jau 32. reizi!

Šogad Nacionālā kino balva “Lielais Kristaps” tiks pasniegta jau 32. reizi. Svinīgo ceremoniju, kurā tiks pasniegtas balvas labākajām filmām un filmu nozares profesionāļiem, kā arī īpašās žūrijas un sadarbības partneru balvas, skatītāji pilnā apjomā varēs vērot sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, bet no pl. 21.10 – arī LTV1 tiešraidē.

Šogad ceremonija norisināsies nevis ierastajā vietā – kinoteātrī, bet Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālās filmu skolas telpās. Ceremoniju vadīs aktrise Inga Alsiņa-Lasmane un aktieris Āris Matesovičs.

Visai ceremonijas norisei tiešraidē varēs sekot ekskluzīvi tikai portālā LSM.lv jau no pl. 19.30. Ceremonijas pirmajā daļā tiks noskaidroti pirmie balvas laureāti filmu un profesiju kategorijās, savukārt LTV1 tiešraidei pieslēgsies pirms uzvarētāju paziņošanas kategorijās, kas ik gadu raisa vislielāko intrigu – labākajām spēlfilmām, izcilākajiem aktierdarbiem un citām.

LSM.lv tiešraides skatītājiem būs iespēja kopā ar Dairu Āboliņu iepazīt Nacionālās kino balvas vēsturi, ieskatīties filmu tapšanas aizkulisēs un noskaidrot, kā pirms vakara gaidītākās nominācijas – “Labākā spēlfilma” – uzvarētāja paziņošanas jūtas nominanti.

Kopumā tiks pasniegtas balvas 21 kategorijā. Tiks pasniegtas arī vairākas īpašās balvas, tai skaitā portāla LSM.lv skatītāju balva, bet par mūža ieguldījumu Latvijas kinomākslā godinās kinooperatoru Kalvi Zalcmani.

Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” pasniegšanas ceremonija – 15. novembrī pl. 19.30 LSM.lv tiešraidē, bet pl. 21.10 – arī tiešraidē LTV1.

Nacionālo kino balvu “Lielais Kristaps” rīko Latvijas Kinematogrāfistu savienība sadarbībā ar Nacionālo kino centru un LR Kultūras ministriju.


1  511 skatījumi

Un Tavas domas par šo?