Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmēji arvien vairāk iegulda savu darbinieku tālākizglītošanā; īpaši pieprasītas korporatīvās apmācības

Vairums darba devēju apzinājušies izglītības un jaunu prasmju nozīmi!

Saikne starp darba tirgu un izglītības sistēmu vienmēr ir bijusi ļoti stipra, un neapšaubāmi, ka uzņēmumiem ļoti nozīmīga ir iespējas darbinieku tālākizglītībai. To atzīst arī darba devēji, kuri iegulda līdzekļus savu darbinieku kvalifikācijas paaugstināšanā un izmanto tieši “Biznesa Akadēmijas” apmācības un kursus.

Pieaugot pieprasījumam pēc kvalificēta darbaspēka, pieaugusi arī apmācību loma un vairums darba devēju apzinājušies izglītības un jaunu prasmju nozīmi. Tieši darbaspēka prasmes un produktivitāte ir pašreiz aktuālākās darba tirgus problēmas, līdz ar to uzņēmēji, lai saglabātu konkurētspēju, ir gatavi ieguldīt arī savu darbinieku izglītošanā.

Īpaši pieprasīti šobrīd ir korporatīvie semināri, kuros tiek nodrošināts, ka uzņēmuma darbinieki vienlaicīgi apgūst vērtīgas zināšanas un prasmes, kuras vēlāk palīdz celt uzņēmuma rezultātus. Plašāka informācija par korporatīvajām apmācībām un pieteikuma anketa : http://registreties.lv/korporativas-apmacibas

Kopumā “Biznesa Akadēmija” šobrīd piedāvā plašu apmācību klāstu – gandrīz 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti. Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju.Papildus klātienes semināriem, “Biznesa Akadēmijas” klientiem tiek dota iespēja apgūt kursus arī attālināti:

• E–APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

• APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.

Plašāka informācija par apmācībām: http://registreties.lv/apmacibas un https://seminari.lv/


1  792 skatījumi