Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biznesa Akadēmija: Covid-19 nav mazinājis vēlmi apgūt jaunas zināšanas un prasmes

Iespēja apgūt zināšanas tiešsaistē vairāk kā 100 apmācību programmās!

Lai arī jaunākie Covid-19 ierobežojumi paredz stingrākus ierobežojumus izglītības jomā, nosakot, ka turpmāk arī profesionālā pilnveide pieaugušajiem notiks attālināti, tas nav mazinājis cilvēku interesi par zināšanu un prasmju pilnveidošanu. Kā liecina “Biznesa Akadēmijas” novērojumi, jaunu prasmju apgūšana joprojām daudziem ir prioritāra un daudzi saredz tiešsaistes apmācību kā ērtu veidu parūpēties par savu profesionālo izaugsmi.

Šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un kursiem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību programmu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar grāmatvedību, pārdošanu, psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

“Tiešsaistes nodarbībām ir daudz priekšrocību, par ko pārliecinājušies paši dalībnieki. Jūs varat ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, kas saistītas ar pārvietošanos no mājām uz pilsētu un ne tikai. Iegūt jaunas zināšanas ar tiešsaistes semināru palīdzību ir vienkārši un ērti – cilvēki var turpināt piepildīt savus profesionālos mērķus, pat neskatoties uz situāciju valstī,” norāda “Biznesa Akadēmija”.

Tostarp, lai palīdzētu ikvienam profesionāli attīstīties uz izdevīgiem nosacījumiem, “Biznesa Akadēmija” ir nākusi klajā ar akciju – “Mācies kopā ar draugiem vai kolēģiem tiešsaistē!”, piedāvājot unikālu iespēju līdz pat 3 apmācību dalībniekiem maksāt par semināru vienu cenu. Ja esat vairāk nekā 3, tad piemaksa par katru nākamo e-apmācību dalībnieku – Tavu draugu vai kolēģi – tikai 20%.

“Biznesa Akadēmija” piedāvā gan iespēju celt savu kompetenci, piedaloties neklātienes apmācībās, gan tiešsaistē. Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pasta vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: http://registreties.lv/apmacibas vai http://seminari.lv/


1  915 skatījumi

Un Tavas domas par šo?