Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“EventAgency.lv” komandas vadītājs Šukjurovs: Pasākumi ir nozīmīga uzņēmuma kultūras sastāvdaļa

Publicitātes materiāls

Ceturtdien, 24. augustā, tiešsaistē norisinājās biznesa konference “Personāla vadība 2023”, kurā nozares eksperti iezīmēja aktuālākos jautājumus personāla vadībā, tai apskatīja tēmas par personāla vadības digitalizāciju, ieskicēja aktualitātes darba tiesībās, diskutēja par labbūtību un par to, kā efektīvi risināt konfliktus un veicināt sadarbību komandā, kā arī ieskatījās jaunumos darba tirgū – to, kādi amati tuvākajos gados aizies vēsturē, bet kuri būs jaunie virzieni un kādas būs pieprasītākās prasmes. Konferenci noslēdza “EventAgency.lv” komandas vadītājs Ilmārs Šukjurovs, kas runāja par uzņēmuma kultūru un tā nozīmi personāla vadībā un darba devēja tēla veidošanā.

“Pasākumi ir nākotnes komunikācija,” uzsvēra I. Šukjurovs, norādot, ka arvien vairāk organizāciju rīko darbinieku saliedēšanas pasākumus. Mūsdienās korporatīvie pasākumi vairs nav tikai vienkārši darbinieku pasākumi, bet spēlē lielu lomu arī darbinieku labbūtībā.

Kā norādīja I. Šukjurovs, svarīgs pasākumā ir gan saturs, gan konteksts. “Uzņēmumu kultūra spēlē lielu lomu darbinieku apmierinātībā. Pasākumi ir tie, kas ved darbiniekus pa uzņēmumu vērtībām,” sacīja eksperts.

Viņš norādīja uz to, ka darba devējiem svarīgi katrā pasākumā iepīt uzņēmuma vērtības, parādot, ka uzņēmuma vērtības nav tikai plakāts uz sienas, līdz ar to katram pasākumam ieteicams nospraust konkrētus mērķus.

Biznesa konferencē “Personāla vadība 2023” piedalījās arī Latvijas Personāla Vadīšanas Asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa, “WIN partners” mācību vadītājs, konsultants Aldis Zauls, “MetaCoach” mācību centra vadītāja un trenere Laila Snidzāne, Personāla Vadītāju kluba vadītāja Anita Rošāne, airBaltic vadītāja operatīvās personālvadības un servisa jautājumos Sarmīte Vilsone, Personības izaugsmes koučs, idärto | Holistic Center līdzdibinātāja Lāsma Poļikeviča, personāla vadības un atlases eksperte, biznesa trenere Elita Kazaine.


1  174 skatījumi