Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kvalifikācijas celšanas kursi grāmatvežiem – lieliska iespēja iegūt aktuālākās zināšanas

Publicitātes materiāls

Grāmatvedība šodien ir viena no pieprasītākajām profesijām un pat vismazākajā firmā obligāti ir jābūt grāmatvedim, kurš ir atbildīgs par uzņēmuma grāmatvedību jeb to, kā jūsu uzņēmums reģistrē, organizē un izprot finanšu informāciju. Lai arī sākotnēji varētu šķist, ka grāmatveža darbs ir visai vienmuļš un tas galvenokārt nozīmē darbu ar ieņēmumiem, izdevumiem, aktīviem, saistībām, ienākumu pārskatiem, bilancēm, naudas plūsmu un cipariem kopumā, patiesībā grāmatvedība ir izaicinājumiem bagāta profesija un dziļāka izpratne uz šo brīdi par to iespējams ir vien pašiem grāmatvežiem.

Protams, grāmatvežu darbs mainās un prasa arvien vairāk zināšanu, jo likumdošana nepārtraukti pilnveidojas un arī nodokļi piedzīvo savas izmaiņas, tāpēc jādomā, ka, ja no tehniskā viedokļa grāmatvedība varētu kļūt vieglāka, tad pats grāmatvedības process joprojām būs visai plašs un sarežģīts.

Lai panāktu veiksmīgu rezultātu, ikvienam nozares pārstāvim ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem likumdošanā un nodokļos, kā arī parūpēties par savas kvalifikācijas celšanu. Lai parūpētos par savu izaugsmi, ikvienam ir iespēja apmeklēt praktisko semināru ciklu “Kvalifikācijas celšanas kursi grāmatvežiem”.

Apmācību ietvaros dalībniekiem būs iespēja gūt atbildes arī uz jautājumiem par šobrīd aktuālām tēmām saistībā ar dīkstāves pabalstiem, valsts programmu aizdevumiem, nodokļu parādiem, kredītbrīvdienām, darba tiesībām, debitoru parādu atgūšanu u.c. un citiem aktuāliem tematiem.

Apmācību norises laiks: 2. augustā no plkst. 14.00–17.00 un 13. augustā, 16. augustā, 23. augustā, 30. augustā no plkst. 9.30–12.30

Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 149.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99.

Plašāka informācija un pieteikšanās forma šeit: https://registreties.lv/kvalifikacijas-celsanas-kursi-2021


1  040 skatījumi

Un Tavas domas par šo?