Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Priekšroku dod grāmatvedības un nodokļu jaunumu apmācībām

Publicitātes materiāls

Arvien lielāku klientu atsaucību gūst Nodokļu likumdošanas izglītības centra rīkotās grāmatvedības un nodokļu apmācības. Dalībnieki aktīvi piesakās gan dažādām tiešsaistes, gan neklātienes apmācībām. Nodokļu likumdošanas izglītības centrā uzsver – lai panāktu veiksmīgu rezultātu, ikvienam nozares pārstāvim ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem likumdošanas grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos.

Tāpēc jau šodien ikvienam ir iespēja pieteikties vairākiem aktuāliem grāmatvedības un nodokļu semināriem.

“Grāmatveža profesija prasa zināšanas un prasmes, no kurām atkarīga ir uzņēmuma darbība un attīstība. Grāmatvedis ir tas speciālists, kura uzdevums ir pārzināt uzņēmuma finanses un spēt kvalitatīvi un profesionāli veikt savu darbu, kas ietver nepieciešamību pārzināt ekonomiskās likumsakarības, Latvijas tiesiskos aktus un jaunākās informācijas tehnoloģijas, un ne tikai – grāmatvedība ir cieši saistīta ar zināšanām par nodokļu likumdošanu un ar to aktuāliem jautājumiem. Ikvienam, kurš ir nolēmis pastāvīgi uzsākt komercdarbību vai tiem, kas darbojas grāmatvedības nozarē, nepieciešams atjaunot savas zināšanas šajā jomā nepārtraukti – teorētiskās un praktiskās zināšanas komercdarbības grāmatvedībā un nodokļu nomaksas kārtībā palīdzēs ne tikai kvalitatīvi veikt savu darbu, bet arī pielikt roku uzņēmuma attīstībā,” uzsver Nodokļu likumdošanas izglītības centrā.

Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm.

No apmācību programmas grāmatveži iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus.

Plašāk par apmācībām šeit: https://registreties.lv/gramatvediba-un-nodokli


1  058 skatījumi

Un Tavas domas par šo?