Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

IESKATIES: Aktuālākās grāmatvedības un nodokļu apmācības šobrīd

Publicitātes materiāls

Grāmatvedībai ir būtiska loma uzņēmuma vadīšanā, jo tā palīdz izsekot ienākumiem un izdevumiem, nodrošina likumu ievērošanu un sniedz investoriem, vadībai un valdībai kvantitatīvu finanšu informāciju, kuru var izmantot, pieņemot lēmumus uzņēmējdarbībā, tāpēc droši var apgalvot, ka pareizi un efektīvi kārtota grāmatvedība ļoti lielā mērā var palīdzēt uzņēmuma vispārējai darbībai, tāpēc ikvienam uzņēmumam ir svarīgi atrast labu, zinošu un kompetentu grāmatvedi, kas savu darbu paveiks izcili. Taču nedrīkst piemirst, ka regulāra zināšanu atkārtošana un papildināšana šajā profesijā ir neatņemama sastāvdaļa!

Nodokļu izglītības un likumdošanas centrs ir apkopojis šī brīža aktuālākos grāmatvedības kursus, kas būs noderīgi gan grāmatvežiem iesācējiem, kas vēlas iegūt sākotnējās zināšanas, gan grāmatvežiem, kas vēlas pilnveidot jau esošās zināšanas un prasmes.

Praktiskais seminārs: BIEDRĪBU, RELIĢISKO UN CITU NEVALSTISKO ORGANIZĀCIJU GRĀMATVEDĪBA UN GADA PĀRSKATI. SABIEDRISKAIS LABUMS. ZIEDOJUMI UN ATLAIDES. SOCIĀLAIS UZŅĒMUMS.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://www.registreties.lv/gramatvediba-un-gada-parskati

Praktiskais seminārs: FINANŠU VADĪBAS PAMATI VADĪTĀJIEM.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: www.registreties.lv/finansu-vadibas-pamati

Praktiskais vienas dienas seminārs: GRĀMATVEDĪBAS METODIKA UN IZMAIŅAS 2021. GADĀ. KĀ PAREIZI PLĀNOT UN ĪSTENOT GRĀMATVEDĪBAS POLITIKU UZŅĒMUMĀ, IESTĀDĒ UN BIEDRĪBĀ.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/gramatvedibas-metodika

Praktiskais seminārs: KAS MAINĀS VALDES LOCEKĻU ATLĪDZĪBAS IZMAKSĀ NO 01.01.2021.? VALDES LOCEKĻU NAUDAS IZDEVUMI UN DARBĪBA UZŅĒMUMĀ.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59 + PVN.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://www.registreties.lv/valdes-locekli

Praktiskais seminārs: GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITE UN GATAVOŠANĀS GADA PĀRSKATAM. INVENTARIZĀCIJA. PAMATLĪDZEKĻU UN KRĀJUMU UZSKAITE.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://www.registreties.lv/gada-parskats

Praktiskais seminārs: UIN DEKLARĀCIJAS PRAKTISKA SAGATAVOŠANA.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: www.registreties.lv/UIN-deklaracijas-sagatavosana

Praktiskais seminārs: GRĀMATVEDĪBAS UN NODOKĻU JAUTĀJUMI KRĪZES APSTĀKĻOS – KĀ RĪKOTIES, LAI IZMANTOTU VISAS ATBALSTA IESPĒJAS.

Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39. Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://www.registreties.lv/nodoklu-risinajumi

Praktiskais seminārs: VISS PAR DEBITORU PARĀDU ATGŪŠANU ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ. PVN, UIN U.C. ATMAKSAS IESPĒJAS NO ŠAUBĪGIEM UN BEZCERĪGIEM DEBITORIEM.

Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/debitoru-paradu-atgusana

Apvienotais praktiskais seminārs: SVARĪGI JAUTĀJUMI PVN PIEMĒROŠANĀ UZŅĒMUMIEM UN IESTĀDĒM / PAR AUTOTRANSPORTA IZMANTOŠANU UZŅĒMUMĀ UN IESTĀDĒ. IZDEVUMU ATLĪDZINĀŠANAS ĪPATNĪBAS.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: www.registreties.lv/apvienotais-seminars

Praktiskais seminārs: DARBA TIESĪBAS UN DARBA AIZSARDZĪBA – KAS GRĀMATVEDIM PAR TO JĀZINA, ĪPAŠI KRĪZES LAIKĀ.

Cena: pateicoties īpašajam “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/darba-tiesibas-un-aizsardziba

Grāmatvedības un nodokļu jaunumu apmācību kurss: GRĀMATVEDĪBAS AKADĒMIJAS VASARAS SKOLA: grāmatvedības uzskaites un nodokļu jaunumi, to optimizācijas iespējas jeb kā grāmatvedim kļūt par uzņēmuma vērtīgāko darbinieku.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam: APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 99, APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 59.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://www.registreties.lv/vasaras-skola-gramatveziem

KVALIFIKĀCIJAS CELŠANAS KURSI GRĀMATVEŽIEM – praktiskais semināru cikls.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 149, APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 99.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: https://registreties.lv/kvalifikacijas-celsanas-kursi-2021

Vienas dienas kursi pašnodarbinātajiem, individuālajiem komersantiem un mikrouzņēmumu īpašniekiem: PATS SEV GRĀMATVEDIS!

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://www.registreties.lv/pats-sev-gramatvedis

Praktiskais seminārs: DARĪJUMI SKAIDRĀ NAUDĀ – IESPĒJAMIE RISKI UN SODA SANKCIJAS. JAUNI IEROBEŽOJUMI 2021. GADĀ. KASES APARĀTU, BIĻEŠU UN KVĪŠU LIETOŠANA.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: registreties.lv/skaidras-naudas-darijumi

Apvienotais praktiskais grāmatvedības seminārs: VISAS AKTUĀLĀS IZMAIŅAS NODOKĻU LIKUMDOŠANĀ UN GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITĒ, PAR KURĀM JĀBŪT INFORMĒTAM KATRAM UZŅĒMUMAM UN IESTĀDEI.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa Uzrāviens” līdzfinansējumam: SEMINĀRS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 59, SEMINĀRS NEKLĀTIENĒ – tikai EUR 39.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: http://registreties.lv/izmainas-nodoklu-likumdosana

Praktiskais gramatvedības apmācību kurss: GRĀMATVEDĪBAS PAMATI (BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM) – TIEM, KURI VĒLAS SPERT PIRMO SOLI UZ JAUNU PROFESIJU UN PANĀKUMIEM KARJERĀ.

Cena: pateicoties programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumam: APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ – tikai EUR 99.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa: www.registreties.lv/gramatvedibas-pamati-iesacejiem

Semināra ietvaros apmeklētājiem būs iespēja uzzināt visu aktuālo informāciju par dīkstāves pabalstiem, valsts programmu aizdevumiem, nodokļu parādiem, kredītbrīvdienām utt.

Plašāka informācija par citām grāmatvedības apmācībām >>> https://registreties.lv/gramatvediba-un-nodokli


1  543 skatījumi

Un Tavas domas par šo?