Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Iespēja papildināt savas zināšanas, apmeklējot dažādas apmācības grāmatvežiem

Publicitātes materiāls

Lai arī pastāv uzskats, ka jau tuvākajā nākotnē lielākā daļa darbu, kas saistīti ar grāmatvedību, būs automatizēti un tos uzticēs darīt datoram, tāpat kā līdz šim būs vajadzīga vadības grāmatvedība un prognožu veidošana, līdz ar to nekad nezudīs nepieciešamība pēc cilvēkiem, tāpēc var droši apgalvot, ka grāmatvedība ir ne tikai šodienas, bet arī nākotnes profesija.

Protams, grāmatvežu darbs mainās un prasa arvien vairāk zināšanu, jo likumdošana nepārtraukti pilnveidojas un arī nodokļi piedzīvo savas izmaiņas, tāpēc jādomā, ka, ja no tehniskā viedokļa grāmatvedība varētu kļūt vieglāka, tad pats grāmatvedības process joprojām būs visai plašs un sarežģīts.

Lai parūpētos par savu izaugsmi, ikvienam vasaras sezonā ir iespēja vairākus aktuālus grāmatvedības kursus ar līdzfinansējumu! Kursi būs noderīgi gan grāmatvežiem iesācējiem, kas vēlas iegūt sākotnējās zināšanas, gan grāmatvežiem, kas vēlas pilnveidot jau esošās zināšanas un prasmes.

Semināra ietvaros apmeklētājiem būs iespēja uzzināt visu aktuālo informāciju par dīkstāves pabalstiem, valsts programmu aizdevumiem, nodokļu parādiem, kredītbrīvdienām utt.

Plašāka informācija par grāmatvedības apmācībām >>> https://registreties.lv/gramatvediba-un-nodokli


1  285 skatījumi

Un Tavas domas par šo?