Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs iesmej par valdības rīcību, atļaut iegādāties lāpstas un zeķes: Acīmredzot šīs lietas saņēmušas vakcīnu un nu ir Covid-19 drošas

Pēc 12. janvāra šīs lietas Covid-19 izplatību vairs neietekmē!

“Zeķes var nopirkt, apakšveļu – ne!” – lielā daļā sabiedrības sašutumu izraisījis valdības paplašinātais klātienē nopērkamo saimniecības preču klāstu, kas apliecināja, ka gandrīz neviens no bezjēdzīgajiem aizliegumiem nav noņemts, izņemot zeķes un sniega lāpstas, bet visi pārējie aizliegumi saglabājušies. Ironiski valdības lēmumu komentējis arī Ventspils mērs Aivars Lembergs, paužot, ka acīmredzot līdz šim brīdim daudzas no precēm bijušas bīstamas, bet nu tās acīmredzot arī saņēmušas vakcīnu.

“Valdošā koalīcija ir ļoti ģeniāla un es atļaušos ventspilnieku, it īpaši sieviešu, vārdā izteikt dziļu pateicību Levitam, Kariņam, Kariņa vietniekam Bordānam un visai valdošajai koalīcijai, ka no 12. janvāra var nopirkt zeķubikses – sievietes to ļoti augstu novērtē. Tā ir ļoti gaiša doma atļaut ziemā pirkt zeķes un zeķubikses. Tā ir talantīga valdība, kas atļāva šādas briesmu riskantas lietas pirkt,” ironiski sacīja Lembergs.

Politiķis uzsvēra, ka tagad, piemēram, varēs nopirkt arī cimdus, lāpstas, elektriskās siltumierīces, kurināmo: “Tik humāni atļaut pirkt kurināmo tagad, kad ārā ir -10 grādi. Vai tad tas nav talants Levitam, Kariņam un Bordānam?”

Tostarp esot atļauts iegādāties arī telefonus, lai piezvanītu ārstam, spuldzes, lai nedzīvotu tumsā un tik bīstamas lietas kā šķiltavas un visu pārējo, kas līdz 12. janvārim ļoti veicināja Covid-19 izplatību.

“Pēc 12. janvāra šīs lietas Covid-19 izplatību vairs neietekmē – lampas ir palikušas drošas. Kāpēc? Jo tās kopā ar zeķubiksēm ir saņēmušas vakcīnu vienlaicīgi ar ārstiem. Tā kā paldies, mēs gaidām jaunus paziņojumus un es domāju nav tālu tas laiks, kad varēs nopirkt arī nagu vīlīti,” iesmēja Lembergs.

Kā zināms, valdība janvāra sākumā lēma pagarināt tirdzniecības ierobežojumus līdz šā gada 25. janvārim, bet vienlaikus no 12. janvāra paplašināt klātienē nopērkamo saimniecības preču klāstu.

Par paplašināto sarakstu sašutumu pauda Latvijas Tirgotāju asociācija, kas veica speciālu pētījumu un informēja valdību par tām 25 preču grupām, kuras iedzīvotāji norādījuši kā nepieciešamākās – tas gan ticis ignorēts.

Foto: F64


2  459 skatījumi

Un Tavas domas par šo?