Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas izskaņā gaidāms karstums

Arī nākamnedēļ gaidāms vasarīgi silts laiks!

Šīs nedēļas izskaņā būs karsts un nokrišņiem bagāts laiks. Nākamās nedēļas pirmajā pusē pastiprināsies anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu daudzums samazināsies, un gaidāms vasarīgi silts laiks.

Piektdien saule mīsies ar mākoņiem. Naktī daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs stipras. Diena lielākoties būs sausa, vien pēcpusdienā vietām īslaicīgi līs, iespējams arī pērkona negaiss. Dominēs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš, negaisa laikā tas būs brāzmains. Diennakts tumšajās stundās gaisa temperatūra būs +17…+21° robežās, savukārt dienā gaiss iesils līdz +25…+30°, vietām piekrastē būs par dažiem grādiem aukstāk.

Arī brīvdienās gaidāms mainīgs mākoņu daudzums. Sestdienas naktī vietām, savukārt dienā jau daudzviet īslaicīgi līs, atsevišķos rajonos gaidāmas ļoti stipras pērkona lietusgāzes, pastāv arī lielgraudu krusas un stipru krasu vēja brāzmu varbūtība. Pūtīs lēns līdz mērens austrumu puses vējš. Svētdien nokrišņu intensitāte mazināsies – neliels lietus gaidāms vien atsevišķos rajonos. Pūtīs lēns vējš. Naktīs gaiss atdzisīs līdz +17…+20°, bet dienās iesils līdz +25…+30°, vietām piekrastē joprojām būs par dažiem grādiem aukstāk. Līdz ar to līdz svētdienai daļā Latvijas vēl saglabāsies stiprs karstums.

Šī brīža prognozes liecina, ka pirmdien līs teritorijas lielākajā daļā, savukārt turpmāk neliels lietus gaidāms vien vietām. Latvijā saglabāsies silta gaisa masa, līdz ar to laiks būs vasarīgi silts.


1  612 skatījumi