Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nedēļas nogalē pakāpeniski kļūs siltāks

Gaiss iesils līdz +16…+22°!

Paaugstinoties atmosfēras spiedienam, nedēļas nogalē daudzviet gaidāmas saulainākas un siltākas dienas un vietām nakts stundās veidosies migla. Nākamnedēļ siltais laiks saglabāsies, taču brīžiem gaidāms lietus.

Nedēļas izskaņā laiks būs sauss un lielākoties saulains, tikai brīžiem debesis aizklās kāds mākonis. Naktī uz piektdienu un sestdienu vietām valsts rietumos, iespējams, veidosies migla. Ziemeļu puses vējš kā dienās, tā arī naktīs pūtīs lēni līdz mēreni. Vēl naktī uz piektdienu gaiss būs vēsāks – termometra stabiņš noslīdēs līdz +1….+7° un atsevišķos rajonos zāles virskārtā gaidāma salna, bet jau brīvdienās pakāpeniski kļūs siltāk un nakts stundās gaisa temperatūra nebūs zemāka par +4…+9°. Diennakts gaišajās stundās gaiss lielākajā daļā Latvijas iesils līdz +16…+22°.

Nākamās nedēļas pirmajā pusē brīžiem līs, taču kopumā laikapstākļi sagaidāmi līdzīgi kā nedēļas noslēgumā. Dominēs lēns vējš, gaisa temperatūra naktī pieturēsies +8…+13° robežās, bet dienās svārstīsies ap +17…+23°, piekrastes rajonos arvien dienās gaiss būs par pāris grādiem vēsāks.

Laikam saglabājoties lielākoties sausam, valsts lielākajā daļā joprojām ir augsta ugunsbīstamība, tāpēc aicinām būt īpaši atbildīgiem un piesardzīgiem dodoties pie dabas. Kā arī vēlamies atgādināt, ka UV indekss dienas vidū un pēcpusdienā būs vidēji augsts līdz augsts, tāpēc ilgstoša uzturēšanās tiešos saules staros nav vēlama.


1  164 skatījumi