Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Personāla vadītāju klubs – iespēja personāla vadītājiem pilnveidot savas zināšanas un kļūt par īstiem līderiem

Publicitātes materiāls

Personāla vadības loma katrā uzņēmumā ir nenovērtējama, jo personāla vadītāju komanda ir tā, kas strādā, lai palīdzētu attīstīt un vadīt darbiniekus organizācijā. Personāla vadītāji ir administratīvie profesionāļi, kas pārrauga darbinieku pieņemšanas procesu un profesionālo attīstību organizācijā. Daudzos uzņēmumos ir iekļauti personāla speciālisti kā daļa no lielākas cilvēkresursu komandas, bet mazākās organizācijās var būt individuāls personāla vadītājs, kas veic visus administratīvos pienākumus. Būtībā personāla speciālisti ir tie, kas veido uzņēmuma personāla vadības stratēģiju un politiku, kā rezultātā tieši viņi ir tie, kas atbild par darba vides radīšanu, un to, lai darbinieks veiksmīgi var sasniegt uzņēmuma mērķus.

Apzinoties, ka personāla vadītāji ir svarīgs uzņēmuma organizācijas aspekts un bez tā nav iedomājama uzņēmuma veiksmīga attīstība, ir radīts īpašs Personāla vadītāju klubs (PVK), kas palīdzēs personāla speciālistiem ne tikai uzlabot savas zināšanas un prasmes, bet arī kļūt par īstiem līderiem un motivatoriem.

Personāla vadītāju kluba ietvaros ikvienam ir iespēja piedalīties dažādās apmācībās un kursos, saņemt nepieciešamās konsultācijas pie zinošiem ekspertiem, atbalstu personāla atlasē un pētījumu veikšanā, izglītojošus materiālus, kā arī nodrošināt sev garantētu dalību biznesa konferences “Personāla Vadība” pavasara un rudens sesijās.

“Dalība Personāla vadītāju klubā ir iespēja personāla vadītājiem uzlabot un nostiprināt savas komunikācijas prasmes, pilnveidot tiem savas organizatora un deleģēšanas spējas, nostiprināt komandas attiecības ar darbiniekiem, spējot veiksmīgi atrisināt jebkuru konfliktu un darba vietas problēmas, iemācīties pieņemt ātrus un efektīvus risinājumus, kā arī nodrošināt efektīvu darbinieku apmācību vadīšanu un darbinieku produktivitātes palielināšanu,” norāda Personāla vadītāju kluba vadītāja Anita Rošāne.

Gada dalības maksa Personāla vadītāju klubā par 12 mēnešu periodu – EUR 100 / mēnesī jeb EUR 1200 / gadā, taču pateicoties saņemtajam līdzfinansējumam – pieejams būtisks cenas samazinājums – EUR 570 / gadā. Līdz 1. jūnijam ir spēkā ‘early bird’ dalības maksa – tikai EUR 420 / gadā.

Dalība Personāla vadītāju klubā palīdzēs personāla speciālistiem veiksmīgi orientēties mūsdienu mainīgajā darba tirgū un palīdzēt darbiniekiem un uzņēmumiem pilnībā izmantot savu potenciālu. PVK palīdz informāciju saņemt regulāri, turklāt tā ir arī iespēja konsultēties un rast atbildes uz jautājumiem, kas aktuāli tieši konkrētam uzņēmumam. “Tā ir lieliska iespēja, reizi gadā samaksājot dalības maksu, katru mēnesi saņemt vērtīgu informāciju, piedalīties apmācībās un saņemt citus bonusus, kas palīdzēs personāla speciālistiem fokusēties uz svarīgāko,” uzsver Personāla vadītāju kluba vadītāja Anita Rošāne.

Personāla vadītāju klubs – tā ir lieliska kvalifikācijas paaugstināšanas iespēja katram personāla vadītājam! Tā ir iespēja uzzināt visas jaunākās aktualitātes pirmajiem un saņemt visu nepieciešamo atbalstu, lai varētu plānot uzņēmuma biznesu, budžetu, darbaspēku un attīstības virzienus.

Plašāka informācija par PVK priekšrocībām un pieteikuma anketa šeit: https://registreties.lv/pvklubs


1  489 skatījumi