Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmēji vēlas uzlabot sava uzņēmuma efektivitāti un aktīvi piesakās BIZNESA KONFERENCE 2023

Publicitātes materiāls

Jau pēc nedēļas, 23. novembrī, tiešsaistē norisināsies BIZNESA KONFERENCE 2023, kas fokusēsies uz aktualitātēm un prognozēm 2023. gadam biznesā, ekonomikā un valstī kopumā. Kā atklāj BIZNESA KONFERENCE 2023 projektu vadītāja Elīna Ozola, vēl pastāv iespēja pieteikties konferencei, kas aktīvi arī tiekot izmantota.

“Konferencē centīsimies aplūkot pēc iespējas plašāku nozaru klāstu un gūt atbildes uz to, kādi ir tie lielie izaicinājumi, ar kuriem uzņēmējiem nāksies saskarties 2023. gadā, kā arī mēģināsim kopīgi atrast risinājumu šīm problēmām, lai 2023. gads mums visiem būtu veiksmīgs,” norāda BIZNESA KONFERENCE 2023 projektu vadītāja Elīna Ozola.

Kā uzsver E. Ozola, uzņēmēju motivācija pieteikties konferencei ir dažāda, taču lielākoties tiek minēta vēlme uzlabot savu uzņēmējdarbību un saprast, kā sekmēt biznesa attīstību zaicinājumu pilnajā laikā.

Konferencē piedalīsies sabiedrībā un nozarē atpazīstami savas jomas speciālisti ar visplašāk pieejamo informāciju tieši uzņēmējiem, runājot par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un Latvijas nākotni 2023. gada kontekstā. Konferencē piedalīsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Zemkopības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Kokrūpniecības Federācijas, bankām – SEB un Citadele, Lauksaimnieku Organizāciju Sadarbības Padomes, neatkarīgie tirgus analītiķi u.c.

Piedalīties konferencē tiek aicināti gan uzņēmēji, gan sabiedrisko organizāciju un valsts institūciju pārstāvji, kā arī citi interesenti, kuriem svarīgi gūt atbildes uz jautājumiem, kas skar biznesa attīstību, ekonomiku un Latvijas konkurētspēju.

Pasākums norisināsies tiešsaistē. Dalība pasākumā – ar Early Bird atlaidi – 59 eiro.

Reģistrēties dalībai BIZNESA KONFERENCE 2023 iespējams tiešsaistē – https://registreties.lv/konference, vai rakstot uz info@konferences.lv, kā arī zvanot pa tālruni 20355559.


1  244 skatījumi