Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Ventspilnieku paldies ir simtiem ordeņu vērts

Vislielākā motivācija Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatā Lembergam ir sabiedrības atzinīgais novērtējums!

Vislielākā motivācija Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatā ir sabiedrības atzinīgais novērtējums, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lembergs uzsvēra, ka saskaņā ar socioloģijas datiem, patīk tas vai nē, viņa darbības vērtējums sabiedrībā ir daudz augstāks, nekā pie varas esošajiem. Tā, piemēram, pavasarī viņa darbību pozitīvi vai ļoti pozitīvi vērtēja 45% aptaujāto.

“Es mierīgi varēju iet uz Rīgas domes vēlēšanām, un domājat, man būtu sliktāks rezultāts kā Ķirsim vai Staķim?” komentēja politiķis.

Vaicāts, kāpēc Lembergs neizmantoja šo iespēju un nekandidēja Rīgas domes vēlēšanās, politiķis uzsvēra, ka “viņam ir Ventspils”: “Es gribu kopā ar kolēģiem paveikt vēl pāris lietas un tad nāk jauna paaudze.”

Viņš atzina, ka viņa patiesā motivācija strādāt par domes priekšsēdētāju jau no pirmsākumiem bija, lai Ventspils nebūtu viena netīra, putekļiem bagāta, nolaista pilsēta, par kuru vēl 1988. gada dzīvokļu maiņas sludinājumos rakstīja “Ventspili nepiedāvāt”. “Mans mērķis bija izveidot plaukstošu pilsētu un pierādīt, ka Ventspils var būt ļoti laba pilsēta visiem, īpaši ģimenēm. Es domāju, ka mums – visiem ventspilniekiem, nevis tikai man – tas ir ļoti lielā mērā izdevies,” piebilda Lembergs.

“Man lielākais apbalvojums ir cilvēki, kurus es pirmo un pēdējo reizi redzu un kuri saka pateicīgus vārdus par Ventspili. Tas ir augstākais apbalvojums un augstākais ordenis, un nekāds cits ordenis vai prēmija to nevar aizstāt,” uzsvēra Lembergs.

“Objektīvs cilvēks nevar nenovērtēt tās milzīgās pārmaiņas, ko ventspilnieki neatkarības gados ir izdarījuši un ko šie idioti (kas tagad ir pie varas) pusgada laikā ir sačakarējuši, īpaši uzņēmējdarbības jomā,” izteicās politiķis.


1  299 skatījumi

Un Tavas domas par šo?