Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

No “Ventspili nepiedāvāt” uz “Ventspili piedāvāt” – Lembergs skaidro, ko ar savu darbu vēlējies izmainīt pilsētā

Un Ventspils tik tiešām kļuvusi par plaukstošu pilsētu!

Ieņemot Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatu, mans mērķis bija padarīt Ventspili par plaukstošu pilsētu ģimenēm ar bērniem, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Atbildot uz jautājumu, kāpēc viņš savulaik izvēlējies ieņemt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amatu, Lembergs norādīja, ka viņam bija izaicinājums no pilnīgi noplukušas un nolaistas pilsētas, uz kuru neviens nevēlējās braukt ne dzīvot, ne strādāt, par kuru teica “Ventspili nepiedāvāt!”, izveidot plaukstošu pilsētu un pierādīt, ka Ventspils var būt ļoti laba pilsēta visiem, īpaši ģimenēm.

“Es domāju, ka mums – visiem ventspilniekiem, nevis tikai man – tas ir ļoti lielā mērā izdevies,” sacīja politiķis.

“Ja mani nemēģinātu ar nelikumīgām metodēm noņemt no amata, tad es vispār biju domājis, ka noteikti ilgāk nestrādāju par tiem trīsdesmit gadiem, kuri jau tagad ir pāri, bet tā kā mani grib padzīt ar ASV sankcijām, ar kratīšanām, ar cietumu, ar apsūdzībām, četrām tiesas dienām nedēļā utt., tad man ir spīts un es tā vienkārši negribu pakļauties,” atzina Lembergs.

Pēc Ventspils mēra sacītā, viņa kriminālprocess ir politiskā atriebība par to, ka viņš joprojām tiek pozitīvi vērtēts sabiedrībā: “Viņi paniski baidās, ka es kādreiz varu atnākt ar savu sarakstu uz Saeimu un viņi pēkšņi var izrādīties aiz politiskā borta. Mani grib iebāzt cietumā un veic šo valsts terorismu, lai es nebūtu politikā. Arī Latvijas valdības izprasītās sankcijas no ASV – tas ir šajā kontekstā. Jo viņi nevarēja nekādi ar mani tikt galā, tāpēc uztaisīja šīs sankcijas.”

Foto: F64


1  718 skatījumi

Un Tavas domas par šo?