Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Apmācības – iespēja augt un attīstīties jaunā amatā

Publicitātes materiāls

Jaunas zināšanas paver jaunas iespējas – bez pastāvīgu zināšanu papildināšanas mainīgajos konkurences apstākļos ir grūti veidot veiksmīgu karjeru. Biznesa Akadēmijas apmācību dalībnieki atzīst, ka jaunas zināšanas kļūst arvien svarīgākas gan ceļā uz pašizaugsmi, gan karjeras izaugsmi.

“Daudziem arvien svarīgākas kļūst interesantas un izaicinošas karjeras iespējas, taču tās nav iespējams sasniegt bez visaptverošām zināšanām. Tāpat kā likumdošana, arī darba tirgus prasība nepārtraukti mainās. Ne viens vien Biznesa Akadēmijas apmeklētājs min, ka apmācības ir lielisks veids, kā spert soli tuvāk izaicinājumam augt un attīstīties jaunā amatā,” norāda Biznesa Akadēmijā.

Biznesa Akadēmija nodrošina ikvienam ērtu iespēju gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās un semināros tiešsaistē un neklātienē. Tiešsaistes un neklātienes apmācības ikvienam sniedz pieeju izglītībai, neatkarīgi no to atrašanās vietas.

Apmācības neklātienē nozīmē, ka dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā vai videokonferences režīmā, bet tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

Ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. Biznesa Akadēmija piedāvā plašu apmācību klāstu – teju 100 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Plašāka informācija šeit >>> http://www.registreties.lv/apmacibas


2  126 skatījumi