Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ar Pērkam.lv iespējams ietaupīt laiku un naudu darījumos ar nekustamo īpašumu

Publicitātes materiāls

Šobrīd arvien vairāk cilvēku izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, izmantojot Pērkam.lv pakalpojumu. Vairums izvēlas Pērkam.lv, jo tas nodrošina ātru darījuma noformēšanu un naudu iespējams saņemt pat vienas dienas laikā.

Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš uzsver – nekustamā īpašuma tirdzniecības nereti ir ļoti sarežģīta un laikietilpīga, tāpēc Pērkam.lv klienti ir ļoti pateicīgi par šādu iespēju savu īpašumu pārdot pēc iespējas ātrāk, arī naudu par to saņemot nekavējoties.

“Nekustamā īpašuma tirdzniecība kļūst arvien sarežģītāka un izaicinošāka, it īpaši šajā laikā, kad daudzus nospiež finansiālā situācija un pastāv piesardzība saistībā ar Covid-19. Cilvēkiem šobrīd ir ļoti svarīgi atrast vieglāko un ātrāko veidu, kā pārdot savu īpašumu, jo daudzi, kā galveno iemeslu nekustamā īpašuma tirdzniecībai min tieši finansiālo nepieciešamību,” norāda A. Bērziņš.

“Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem,” uzsver A. Bērziņš.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Tas ir ātrākais un ērtākais risinājums, kas palīdz atbrīvoties no nevajadzīga īpašuma un saņemt naudu jau vienas dienas laikā! Ar Pērkam.lv īpašumu pārdošana vairs nav apgrūtinoša un laikietilpīga.

Plašāka informācija un pieteikuma forma >>> https://pieteikums.lv/perkam


1  214 skatījumi

Un Tavas domas par šo?