Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Arvien vairāk cilvēku dod priekšroku īpašuma pārdošanai sadarbībā ar Pērkam.lv

Publicitātes materiāls

Lai arī bankas brīdina, ka pandēmijas satricinājumu rezultātā ir sagrozījusies mājokļu pieejamība, Pērkam.lv norāda, ka tie, kas vēlas pārdot savus īpašumus, ir daudz, taču šī brīža tirgus situācijā tie izvēlas drošāko un ātrāko pārdošanas variantu, kas ir Pērkam.lv.

“Šī gada otrajā ceturksnī mājokļu pieejamības indeksa vērtība uzlabojās visās Baltijas galvaspilsētās. Taču šoreiz, īpaši ja domājam par mājsaimniecību iespējām atļauties jaunuzceltos dzīvokļus, indekss rāda mānīgi iepriecinošu ainu. No mājsaimniecību ienākumu viedokļa, pandēmijas radīto strukturālo pārmaiņu dēļ vidējās darba algas kāpums visdrīzāk ir zināmā mērā pārvērtēts. Savukārt mājokļu cenu ziņā pēdējā laikā novērots pieaugums tieši jaunuzceltu dzīvokļu rezervāciju cenās, kas statistikas datos parādīsies tikai ar novēlošanos. Līdz ar to vismaz jaunuzcelta dzīvokļa kārotājiem sapnis par mājokli visdrīzāk augošo cenu dēļ tuvākajā laikā kļūs mazāk pieejams,” pausts Swedbank Baltijas Mājokļu pieejamības indeksā.

Komentējot esošo situāciju nekustamā tirgus situācijā, Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš uzsver – esošā situācija rāda, ka dzīvokļu cenas nākotnē augs, kas nozīmē, ka arvien vairāk cilvēkiem būs arvien grūtāk iegādāties jaunu mājokli. Tas iespaidos arī tos, kas izvēlēsies pārdot savu nekustamo īpašumu.

“Jau šobrīd ir redzams, ka iegādāties savu mājokli kļūst arvien grūtāk un to ietekmē ne tikai cenu kāpums, bet arī tas, ka mājokļu pieejamība publiskajā telpā kopumā samazinās, kas sašaurina visu nekustamo īpašumu tirgu. Līdz ar to liela daļa, kas izvēlas pārdot savu nekustamo īpašumu, pat vairs neapsver iespēju mēģināt to pārdot paši, bet uztic to Pērkam.lv,” stāsta A. Bērziņš.

Pērkam.lv konsultants Andris Bērziņš norāda, ka daudziem aizvien ir grūti pārdot savu īpašumu pašu spēkiem, it īpaši, ja šis īpašums atrodas tālāk no Rīgas vai Pierīgas. Līdz ar to Pērkam.lv cenšas palīdzēt katram rast īsto risinājumu un tas, ko klienti novērtē, ir tas, ka Pērkam.lv neliek ilgi gaidīt uz darījuma noslēgšanu.

Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu – tas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā.

Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa šeit: https://perkam.lv/


1  764 skatījumi