Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biroja vadītāju akadēmija – papildini savas zināšanas, lai kļūtu par izcilu biroja vadītāju

Publicitātes materiāls

COVID-19 pandēmija ir būtiski mainījusi veidu, kā liela daļa uzņēmumu darbojas – arvien vairāk darbinieku ir jāpārgājuši uz attālināto darbu un šī iespēja saglabāta arī šobrīd, kad saslimšanas rādītāji kritušies. Attālinātais darbs gan nav iemesls, lai nerūpētos par zināšanu bagātināšanu. It īpaši tas attiecas uz biroja vadītājiem, kuru loma šajā laikā ir tikai pieaugusi.

Biroja vadītāja uzdevums ir kļūt par uzņēmuma svarīgāko spēcīgāko posmu, taču tas nav iespējams bez visaptverošām zināšanām lietvedībā, psiholoģijā, mārketingā, klientu servisā un iekšējā komunikācijā. Līdz ar to ikviens biroja vadītājs aicināt apmeklēt apmācības, kuru mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vai atsvaidzinātu prasmes organizēt biroja dokumentu pārvaldību (lietvedību), kā arī veicinātu patīkamu un profesionālu klientu apkalpošanu, pozitīvu personāla savstarpējo komunikāciju, stresa situāciju izvērtēšanu, uzņēmuma izaugsmes iespēju apzināšanu un tiekšanos pēc panākumiem, jo bez šiem faktoriem biroja administratora darbs nav iedomājams.

Lai veiksmīgi un ar pārliecību vadītu visus šos procesus, biznesa apmācību centrs “Biznesa Akadēmija” organizē īpašu biznesa apmācību kursu esošajiem un topošajiem biroja vadītājiem – “BIROJA VADĪTĀJU AKADĒMIJA: attiecības ar klientiem un kolēģiem, psiholoģija, biroja lietvedība un aktualitātes darba tiesībās jeb kā biroja vadītājam kļūt par uzņēmuma dvēseli.”

Apmācību mērķis ir sniegt nepieciešamās zināšanas, lai veidotu vai atsvaidzinātu prasmes organizēt un uzturēt biroja darba vietu, kā arī veicinātu patīkamu un profesionālu klientu apkalpošanu, pozitīvu personāla savstarpējo komunikāciju, stresa situāciju izvērtēšanu, uzņēmuma izaugsmes iespēju apzināšanu un tiekšanos pēc panākumiem, jo bez šiem faktoriem biroja administratora darbs nav iedomājams.

Apmācību norises laiks: 15. jūnijā, 22. jūnijā, 29. jūnijā un 6. jūlijā no plkst. 10.00–14.00

Apmācību iespējas:

E-APMĀCĪBAS TIEŠSAISTĒ, videokonferences formātā, pēc dalībnieka vēlmēm – pieejams arī tikai skatītāja režīms. Cenā iekļauti apmācību materiāli.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 99 + PVN.

APMĀCĪBAS NEKLĀTIENĒ, dalībnieks patstāvīgi apgūst mācību vielu pēc elektroniski saņemtajiem materiāliem, pasniedzējs pieejams konsultācijām e-pastā.

Cena: ar “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējumu (vēl pieejams!) – tikai EUR 59 + PVN.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: https://www.registreties.lv/biroja-vaditaju-akademija


1  004 skatījumi

Un Tavas domas par šo?