Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Biznesa konferencē “Personāla vadība 2023” par svarīgākajiem izaicinājumiem nozarē un kā motivēt darbiniekus

Publicitātes materiāls

Pēdējo gadu laikā esam pielāgojušies dažādiem apstākļiem gan darba tirgū, gan personāla vadībā. Lai sniegtu ieskatu kā ar šīm pārmaiņām veiksmīgi sadzīvot, kā uzlabot uzņēmumu produktivitāti un veicināt darbinieku motivāciju, kā arī uzzinātu, ar kādiem izaicinājumiem personāla vadības jomā mums nāksies saskarties jau tuvākajā nākotnē, 23. februārī tiešsaistē tiek rīkota biznesa konference “Personāla vadība 2023”.

“Personāla vadība pēdējā gada laikā ir saskārusies ar dažādiem izaicinājumiem, ko ietekmējuši gan ģeopolitiskā situācija pasaulē, gan notikumi tepat Latvijā. Mēs redzam, ka darba dzīvē arvien aktīvāk ienāk ne tikai mākslīgais intelekts un procesu automatizācija, bet nozīmē pieaug arī darbinieku labsajūtas un motivācijas jautājumiem. Biznesa konference “Personāla vadība 2023” būs saistoša ne tikai darba devējiem un personāla vadības speciālistiem, bet neapšaubāmi, ka arī pašiem darbiniekiem,” norāda “Biznesa konferences” projektu vadītāja Elīna Ozola.

Konferencē tiks aplūkoti tādi jautājumi – kā izvēlēties uzņēmumam nepieciešamos darbiniekus, kā tos motivēt un kā pašam kļūt par lielisku personāla vadītāju. Tiks apskatīts, kā pēdējā laika pasaules notikumi mainīs tendences darba tirgū Latvijā jau 2023. gadā. Konferencē tiks apskatītas arī kādas ir aktuālās tendences darba vidē, nākamie personāla atlases izaicinājumi, kā palīdzēt cilvēkiem strādāt ar prieku un gandarījumu, ko darbinieki vērtē visaugstāk savos vadītājos un ko sagaida no uzņēmuma, kā paaudžu maiņa ievieš savas korekcijas darba un karjeras uztverē, kādas izmaiņas rodas personāla atlases speciālista lomai un kā jāmainās uzņēmumu un personāla atlases speciālistu komunikācijas stratēģijai ar potenciāliem kandidātiem, lai sasniegtu un vairotu nepieciešamo auditoriju. Tāpat konferencē liels uzsvars tiks likts uz darbinieku labsajūtu, aplūkojot to, kā emocijas turpina mūs ietekmēt arī biznesa vidē, kā labi justies darbā un strādāt ar prieku un gandarījumu, kāda ir komandas saliedēšanas un pasākumu nozīme organizācijas darbībā, kā arī par to, cik būtiska ir emocionālā inteliģence un kādu lomu tā spēlē personāla jomā. Tāpat vairāk runāsim par komerctiesiskajiem, darba tiesiskajiem un zaļajiem aspektiem uzņēmuma pārejas procesā.

Konferencē kā referenti uzstāsies VILGERTS partnere, zvērināta advokāte Jūlija Jerņeva, Latvijas Personāla Vadīšanas Asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Selga, DARBA GURU rekrutēšanas komandas vadītāja Lilita Alute, sertificēta emocionālās inteliģences praktiķe, GROWING biznesa konsultante un trenere Jana Strogonova, SIA “MetaCoach” mācību centra vadītāja un trenere Laila Snidzāne, Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības PRO prezidente Irēna Liepiņa, Catalyst Latvija vadītāja Dace Stīpniece, personāla vadības un atlases eksperte, biznesa trenere Elita Kazaine un Printful HR direktore Eiropā Inga Geka.

DALĪBAS MAKSA: Early Bird dalības maksa konferencē (vēl pieejama!) tikai – 59 eiro, (standarta dalības maksa – 99 eiro).

Plašāka informācija par konferenci un pieteikuma forma: https://www.registreties.lv/personala-vadiba


1  022 skatījumi