Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Darbinieku apmierinātības pētījums – pirmais solis uz darbinieku motivācijas uzlabošanu

Publicitātes materiāls

Šajā laikā, kad uzņēmēji saskaras ar daudziem izaicinājumiem, arvien skaidrāk tiek apliecināts, ka apmierināti darbinieki ir viena no lielākajām organizācijas vērtībām. Proti, apmierinātāki darbinieki ir motivētāki, un tas ir iemesls darbinieka aktīvai klātesamībai uzņēmumā un rūpēm par tā izaugsmi. To apzinoties, arvien pieprasītāki kļūst darbinieku apmierinātības pētījumi, kas palīdz apzināt esošo situāciju un noskaidrot, kādas izmaiņas ir nepieciešamas. To veiksmīgi un efektīvi uzņēmumiem palīdz īstenot arī Sabiedriskās domas un izpētes centrs (SDTIC).

Darbinieku apmierinātības pētījums palīdz noteikt faktorus, kas samazina motivāciju strādāt ar visaugstāko atdevi un otrādi – kas rosina darbinieku izvirzīt mērķi un pielikt pūles, lai to sasniegtu. Šāds pētījums palīdzēs sagatavot priekšlikumus darbinieku motivācijas uzlabošanai.

“Ikvienam darba devējam ir svarīgi izzināt savus darbiniekus, sniegt tiem pēc iespējas labākus apstākļus, lai nodrošinātu to, ka darbinieks ir motivēts un gatavs uzņēmuma labā darboties pēc vislabākās sirdsapziņas. Tikai darbinieku apmierinātas pētījums spēj palīdzēt noskaidrot, kā celt darbinieku motivāciju, noskaidrot neīstenotās vajadzībās, uzlabot uzņēmuma peļņas rādītājus un rast atbildes uz citiem svarīgiem jautājumiem,” norāda SDTIC.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs ir inovatīva pētījumu aģentūra, kas orientējas uz regulāru sabiedrības viedokļu un sabiedriskās domas apzināšanu un dažādu tirgus sektoru izpēti. Tās mērķis ir nodrošināt klientus ar atbildēm uz viņiem interesējošiem jautājumiem – gan par vispārēju sabiedrības viedokli, gan konkrētām tirgus nozarēm un problēmām.

SDTIC ir pieredze vairākos pētījumu veidos, tai skaitā uzņēmuma izvērtēšanā, zīmolu novērtēšanā, darbinieku apmierinātības pētījumos, klientu apmierinātības pētījumos, patērētāju analīzē u.c.

Plašāka informācija par SDTIC pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/tirgusizpete


1  006 skatījumi

Un Tavas domas par šo?