Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dzīvokļu īpašnieki izvēlas ātrāko no darījumu veidiem – Pērkam.lv

Publicitātes materiāls

Lielākā daļa, kas plāno pārdot nekustamo īpašumu, īpaši dzīvokļus, atzīst, ka labprātāk izvēlas ātru īpašuma tirdzniecību, nekā sarežģītu un ilgstošu pirkšanas -pārdošanas procesu caur sludinājumiem. Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš norāda, ka interese par sava īpašuma tirdzniecību tieši Pērkam.lv pieaug, jo vairums netic, ka ar sludinājuma starpniecību izdosies ātri pārdot savu īpašumu.

Lai arī nekustamā īpašuma tirdzniecībā liela daļa joprojām izmanto sludinājumus, ne vienmēr tie rezultējas ar ātri noslēgtiem darījumiem. Kā norāda A. Bērziņš, problēma ir ne tikai tajā, ka daudziem cilvēkiem nopirkt īpašumu ir grūti, bet arī tajā, ka paši īpašuma tirgotāji vēlas pēc iespējas ātrāk pārdot savu īpašumu un par to saņemt atbilstošu summu.

Pērkam.lv nekustamā īpašuma tirdzniecības serviss piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

“Lielai daļai ļoti svarīgi ir tas, lai pārdošanas process būtu ātrs, jo nereti vien nauda nepieciešama tūlīt, bet pircējam, iespējams, vēl jākārto hipotekārais kredīts un citas formalitāte, kas šo procesu var aizkavēt. Turklāt nav garantijas, ka izvietojot sludinājumu, tas uzreiz tiks pamanīts un īpašumu tuvākajā laikā no jums arī iegādāsies,” skaidro A. Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais un drošākais risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda vai jums esošais īpašums vairs nav vajadzīgs. Vienojoties par cenu, naudu jūs varat saņemt nekavējoties, pat vienas dienas laikā.

Papildus informācija: http://pieteikums.lv/perkam


1  344 skatījumi

Un Tavas domas par šo?