Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lai saglabātu konkurētspēju darba tirgū, vairums izvēlas pilnveidot savas zināšanas; liels pieprasījums tiešsaistes apmācībām

Pieprasījums pēc apmācībām rudenī ir pieaudzis – it īpaši pēc tiešsaistes apmācībām!

Lai saglabātu konkurētspēju darba tirgū, arvien vairāk uzņēmēju un darbinieku izvēlas pilnveidot savas zināšanas, apmeklējot dažādus seminārus vai apmācības. “Biznesa Akadēmijas” novērojumi liecina, ka pieprasījums pēc apmācībām rudenī ir pieaudzis – it īpaši pēc tiešsaistes apmācībām. Tā ir iespēja ne tikai ietaupīt laiku, bet arī nodrošināt to, ka mūsu zināšanas ir atbilstošās darba tirgus vajadzībām.

Šodien ikvienam ir iespēja pieteikties biznesa semināriem un izvēlēties sev piemērotāko apmācību kursu, sākot no lietvedības un mārketinga beidzot ar psiholoģiju un komunikāciju. “Biznesa Akadēmija” piedāvā plašu apmācību klāstu – vairāk kā 50 programmas – ar iespēju iegūt zināšanas un profesionālās prasmes attālināti.

Vairums izvēlas apmeklēt seminārus tiešsaistē, tādējādi ietaupot laiku ceļā un izvēlētos sev ērtu apmācību vidi. Tiešsaistes semināri nozīmē, ka apmācības notiks videokonferences formātā – pēc dalībnieka vēlmēm pieejams gan pilnais režīms ar iespēju divpusējai komunikācijai ar pasniedzēju un citiem apmācību dalībniekiem, gan arī tikai skatītāja režīms.

“Biznesa Akadēmijas” vadītājs Alberts Jodis skaidro, ka cilvēkiem arvien svarīgāk kļūst tas, lai viņu prasmes ir piemērotas mainīgajām darba tirgus vajadzībām. To atzinuši arī paši “Biznesa Akadēmijas” klienti.

“Mūsdienās arvien nozīmīgāku lomu ieņem izglītība un nepieciešamība apgūt arvien jaunas prasmes, lai spētu konkurētu profesiju tirgū. Prasmju pilnveidošana un prasmju atbilstība darba devēju prasībām ir aktuāls jautājums visiem iedzīvotājiem, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka pieprasījums pēc apmācībām pieaug,” uzsver A. Jodis.

Plašāk ar apmācībām neklātienē var iepazīties šeit: https://seminari.lv/kategorija/apmacibas-neklatiene/.

A. Jodis norāda, ka jāatceras, ka kvalificētais darbaspēks bieži vien no darba tirgus izstumj darbiniekus ar zemāku kvalifikāciju, kas tiek pazemināti amatā vai zaudē darbu vispār. “Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc zināšanu pilnveidošana daudziem kļūst par prioritāti,” uzsver A. Jodis.

Plašāka informācija par apmācībām un pieteikuma forma: http://registreties.lv/apmacibas


1  669 skatījumi

Un Tavas domas par šo?